2733
2734
عنوان

کاربر های قدیمی بیان فقط از خوشحالی سکته نکنید تورو خدا😃

| مشاهده متن کامل بحث + 1148 بازدید | 101 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

http://web.archive.org/web/20070214074301/http://www.ninisite.com/discussion/   نی نی سایت در سال 1385

منو توی تاپیک های باحال تگ کنید           اگر به من توهین کنید جمله کاربری شما تعلیق شده است، در صورت داشتن سوال از طریق صفحه تماس با ما اقدام نمائید را مشاهده خواهید کرد😎تاپیک خنده دار ❤  تاپیک ترسناک  
2728
تاپیکای خدا بیامرز قبلی    

😃

منو توی تاپیک های باحال تگ کنید           اگر به من توهین کنید جمله کاربری شما تعلیق شده است، در صورت داشتن سوال از طریق صفحه تماس با ما اقدام نمائید را مشاهده خواهید کرد😎تاپیک خنده دار ❤  تاپیک ترسناک  

چطوری اوردیش؟

شکلات مال خودمه فقط گاهی میزارمش🍫/어녕하세요/شروع چالش چاقی🌹.من میتونم/به یکدیگر دروغ نگویید.انسان است دل می بندد😔/اگه امضامو میبینی برای روح مامان ترنم و می می ناز صلوات بفرست🌹/l love pizza/  ویبلایک نکن بیچاره  از شدم از بس اعلان ام رو چک کردم😕ای/    روح می می ناز و ماما$$٪٪^"٪٪^

بی زحمت لینک اون تاپیک معروف ک میگن شوهره گفته شاشیدم به زندگی رو بدین

انقد گفتن من دوس دارم بخونم تاپیکشو  

اینستام:                           مطالب آموزشی زیادی اونجا پست کردم میتونید استفاده کنید    من یه قانون جذبی ام.  زندگیم تو مشتمه   قانون زندگی، قانون باورهاست. بزرگان زاده نمیشوند ساخته میشوند💎                               کیمیا برای من به معنای الماسه💎کیمیا یعنی نایاب... یعنی چیزی که دست یافتنی نیست و سخت بدست میاد...باید براش تلاش کرد... خب چیزی هم که سخت بدست بیاد و کمیاب باشه؛ قطعا گرانبهاست!   پس خودمو همیشه تشبیه به یک الماس کردم و تمامه سعی ام اینه که الماس درون وجودمو بیشتر و بیشتر کشف کنم...  این گوهر رو خدا تو وجود همه ما کاشته... پس قدر گوهر زندگیتو بدون دوسته من...
2738
من همون موقع اون تاپیك جذب كه صفحه اول عمومیه میخوندم 😍 چه باحاله به یاد اونموقعهت الان میرم تاپیك ...

البته بعضی از تاپیک ها ممکنه باز نشن با نی نی سایت قدیمی.

ورژن موبایلشو بزار بااین ارتباطم نمیا😂😂

بتوول عكس خودمو گذاشتم خوشگل شدممم؟😁😁

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
چطوری اوردیش؟

یه سایت هایی هستند که از صفحه بعضی از سایت هارو ذخیره میکنند. در واقع بهشون میگن باز کننده نسخه پیشین سایت. 

من چند سال خواننده خاموش بودم مرام و معرفت اونا رو هیچکی نداشت😭😭😢😢 با مهربونی جوابتو میدادن اص ...

الان میخوان بپوکونن ترو😂😂

به امید روزهای بهتر روزای خوبی درراهه  مطمئنم

بچه ها نی نی سایت امنه دیگه 

تا حالا از طریقش مشکلی براتون پیش اومده 

من تازه عضو شدم اخه نمی دونم...

دیدین که یه سری از سایت ها نامعتبرن یا اطلاعاتو میدزدن

اگه لطف کنید جواب بدید ممنون میشم خوشگلااااااا

این کاربری برای دونفره من و  دوست ۱۰ سالم لطفا قضاوت نکنین  ممکنه ما قاطی شیم و شما مارو اشتباه بگیرین😝😝😝😝
2706