2733
2739

من میخوام این معجون راصبح ناشتا ورازیانه وبومادران شب هااستفاده کنم کسی نتیجه دیده؟؟؟ 

خدایا مواظب پسرم وهمسرم باش🤲‌‌‌                           وزن اولیه ۹۰ وزن فعلی۷۰😍 وزن هدف اول ۶۸ 😢 وزن هدف دوم ۶۴😢

بعضافه کارای امصام

درمان پلی کیستیک و تنبلی تخمدان منم پلی کیستیک و تنبلی داشتم.اول از همه اقدام تعطیل تا۳ ماه جلوگیری بشه تا رحم اماده بشه.سردیجات تعطیل.خوردن دم نوش های گرم هرروز مثلا دم نوش چوب دارچین ،دم نوش زنجبیل و... ک با نبات بخوری.توی پریودی حمام نکنید جای سرد نشینید و پیاده روی داشته باشید و فعالیتتونو بالا ببرید تا رحم پاکسازی کامل بشه.توی پریودی هرروز کاچی مغزدار درست کنید بخورید من روز اول ی قابلمه درست میکنم و روزای بعد تااخر پریودیم یکمیشو گرم میکنم هرروز میخورم.طرز تهیه داره خاسیند میگم.هرروز دوسین ناشتا بخور (سیاه دونه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو تاپیکای من یه گروه پرسشو پاسخ طب بوعلی هست که رایگانه فرم شرح بیماری پر میکنید همون شب یا فرداش جواب میدن رایگان خواستید عضو گروه بشید 

بئله بیلمیردیم....                                        هئچ زامان.....سنی....منن....آیرار فلک..... قویار منی..... قاباغینا.... بوجور  چالیب ....اوینار فلک
2731

من عسل و سیاهدونه هرروز خوردم بنظرم بی تاثیر نبود.دکترم.قرص هم داد باردار شدم

بنده یک عدد واژینیسموس بودم ک بعد ۹ماه درمان شدم.بعد ۶ماه تنبلی تخمدان داشتم و منتظر نی نی بودم ک با دارو دوقلو باردار شدم   سختیهاااا کشیدم  الهی  نذار هیچ زنی حسرت بچه به دلش بمونه .❤

من تنبلی تخمدان داشتم 

و تقریبا دوماه و نیم نزدیک سه ماه فقط همین چیزارو خوردم بدون اینکه برم پیش دکتر ک قرص بده و بعد از سه ماه مصرف باردار شدم البته 

من همون موقع هم اقدام میکردم

مثلا از روزی ک پریود میشدم می‌خوردم تا۱۵سیکلم ک اگه بعدش حامله شم چیزی نشه چون سیاهدونه گرمه بچه سقط میشه پس فقط تا۱۵یا۲۰سیکلت بخور

البته اینم بگم ماه آخر چند روزی فقط میرفتم پیاده روی ب نظرم اونم تاثیر داش

من عسل و سیاهدونه هرروز خوردم بنظرم بی تاثیر نبود.دکترم.قرص هم داد باردار شدم

مشکلت چی بود ؟ داروچی خوردی؟

خدایا مواظب پسرم وهمسرم باش🤲‌‌‌                           وزن اولیه ۹۰ وزن فعلی۷۰😍 وزن هدف اول ۶۸ 😢 وزن هدف دوم ۶۴😢
2738
پرولاکتین اگه نداری رازیانه بخور

نه بالانیست

مشکلت چی بود ؟ داروچی خوردی؟

تنبلی و کیست

کلومیفن.در کنارش هم متفورمین

بنده یک عدد واژینیسموس بودم ک بعد ۹ماه درمان شدم.بعد ۶ماه تنبلی تخمدان داشتم و منتظر نی نی بودم ک با دارو دوقلو باردار شدم   سختیهاااا کشیدم  الهی  نذار هیچ زنی حسرت بچه به دلش بمونه .❤
تنبلی و کیست کلومیفن.در کنارش هم متفورمین

اضافه وزن هم داشتی..چیزی کم کردی؟