2703
2553
عنوان

آخه خدا این همزاد شوهرم چرا منو اذیت میکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 15940 بازدید | 386 پست
پدرمونو میاره جلو چشامون😂

اره باو 

این جنا خیلی غیرتین

قهرمان خودت باش🍃ترو جَدِت قسم لایک نکن عاااامو🥲🥺من لایک دوس ندارم خو☹اگه لایک کردی امیدوارم یه هفته اسهال شی و هفته دوم یُبس بشی🙃🖐🤭😁آی اَم یک عدد کاربر صلح طلب🥰
من الان رفتم دسشویی. خاستم بگم دوستان خیالتون راحت تو چاه مستراح هیچکس نبود😂😂

بعد رفتن تو اومد بیرون😂

لایک نکنید باتچکر مدیریت پارک💣زیاد که باشی زیادی میشی/من بد نبودم تو داری میشی/هیچ وقت این احساس بهت نمیساخت/دلم میخواستت دلت نمیساخت/زیادی خوبی کردنم تهش داستانه/واسه تو خوبی و بدی همش یکسانه/بد عادتت کردم خودم خب حقم داری خوبی که از حد بگذره ته داستانه🎵   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آره بخداالان مسخره میکنن من مخم نمیکشه چون نمیدونن چیه به شوخی گرفتن

من خودم ب شدت اعتقاد دارم و ی مدت هم خیلی دنبال این چیزا بودم ولی الان اگ ب شوخی نگیرم میرینم به خودم دیگه😩

تاپیک نی نی یار حذف تاپیک       خدایا منو لاغر کن. وزن شروع 85تاریخ 1400/12/01 هدف 75
2720
من یه چندبار چراغو خاموش کردم روشن شده  راستش از وقتی اومدیم این خونه اینطوریه  یهو در ب ...

ن یهو در باز نمیشه وای ی چیز ترسناک 

عاعا من توی اتاقم بودم بعد اهنگ میگوشیدم درازکشیده بودم

بعد ک اومدم بیرون مامانم گف دیونه شدی!! بش گفتم چرا گف یه سره در میزدی 🤯🤯🤯

اینو تازه یادم اومد

خدایا ! اینجا و این جوری زندگی کردن ⏳تو سلیقه من نیست 😒یه فکری بکن ....!!!

این مناعههههههه کیه هی منو لایک میکنه شک کردم😂

لایک نکنید باتچکر مدیریت پارک💣زیاد که باشی زیادی میشی/من بد نبودم تو داری میشی/هیچ وقت این احساس بهت نمیساخت/دلم میخواستت دلت نمیساخت/زیادی خوبی کردنم تهش داستانه/واسه تو خوبی و بدی همش یکسانه/بد عادتت کردم خودم خب حقم داری خوبی که از حد بگذره ته داستانه🎵   
2714
😂😂😂😂داره جذبت میکنه

لعنت😂😂

آره بخداالان مسخره میکنن من مخم نمیکشه چون نمیدونن چیه به شوخی گرفتن

نااااموسا دارم الان جدی جدی می ترسم😐😱😱😱

قهرمان خودت باش🍃ترو جَدِت قسم لایک نکن عاااامو🥲🥺من لایک دوس ندارم خو☹اگه لایک کردی امیدوارم یه هفته اسهال شی و هفته دوم یُبس بشی🙃🖐🤭😁آی اَم یک عدد کاربر صلح طلب🥰

منم چنوقت خیلی درگیر این مسایل بودم تا باراهنمایی دوستی کلن دور اینچیزا رو خط کشیدم اصلن پیگیری نکردم حتا تو تاپیکای اینجوری نمیرفتم فیلمای اینجوری نمیدیدم متنای اینجوری نمیخوندم واقعا آروم شدم و خیلی مشکلاتی ک داشتم کم شد من طوری بودم ک احساس میکردم حمله میکنن میفتن روم..خیلی تجربه های بدی بود الانم فقط اومدم تاپیکت ک بگم کلن فراموش کن و ذهنتو از این چیزا پاک کن سوره ی بقره دانلود کن بزار تو خونت باصدای بلند خیلی آرامبخشه و تمام مطالب اینجوری رو از هر راهی بلاک کن

چشمان تو آفریقاست.. 
2706