2726

استارترودوستان لطفابیایید تاپیک آخرم ختم قرآن شرکت کنید.سلام دوستان بیاییددل آقامون روشادکنیم.

ازجز اول تاسی ام قرآن روختم کنیم نفری یک جز.

هرکسی که هست بگه *یامهدی *تااسمشوبنویسم.وقتی سی نفرشدیم جزهاروهم قرارمیدم هرکی کدوم روبخونه.

اجرتون باامام زمان(ع).

التماس دعا.🙏

پرسید کجایت درد میکند؟گفتم : هیچ ... نمی‌دانست قلبم درد میکرد...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

دوماد

خدایا تو فقط نظر کنی به من کافیه 🌈❤️. یه دختر دارم شاه نداره 🩷🩷💖 👧🏻.   سپاس یزدان دختر ایرانیم ،از نژاد تیره ساسانی ام ، به کوروش به آرش به جمشید قسم ، به نقش و نگار تخت جمشید قسم ، یگانه پرستم ، اهورایی ام ، ز بد گوره های جهان عاری ام ،به کردار و پندار نیکومندم ، شاه ایران دختر کوروش منم 

تمام شهرها اکثرا با داماده

ولی تبریزیها طبعشون خیلی بلنده و غرور زیاد دارن ینی قبول نمیکنن داماد بخواد کاری برا دخترشون بکنه حداقل طایفه ما اینحوریه

من نامزدیم آرایشگاه میوه کیک لباس حتی فیلمبردار و عکس همرو مامانم داد

ولی عروسی با خوده داماده 

اگرم داماد خونه داشته باشه جهزیه بهتر میدن 

البته تمامش مهم نیست به نظر من 

معرفت و انسانیت از همه چیز بالاتره

به جای مقاومت در برابر تغییراتی که خدا برایت رقم زده است، تسلیم شو. بگذار زندگی با تو جریان یابد، نه بی تو. نگران این نباش که زندگی‌ات زیر و رو شود. از کجا معلوم زیر زندگی‌ات بهتر از رویش نباشد. شمس تبریزی♥️