2733
2734
عنوان

قرص واسه خشک شدن شیر!!

7898 بازدید | 15 پست

سلام دوستان من شیرم خیلی کمه به اندازه‌ای نیست که بچم سیر بشه شوهرمم راضی نمیشه بهش شیر خشک بدم میخوام قرص بخورم خشک بشه لااقل بچم عذاب نکشه، عذاب وجدان هم دارم بخوام قرص بخورم میشه کمکم کنید😔😔

یه قرصایی هست ولی دکترا میگن مضره 

شیرت خشک بشه شوهرت شیر خشک میخره ؟

رازیانه بخور شیرت زیاد بشه و خرما

انگار دوباره فرعون خواب آشفته دیده است که اینطور دست به قتل عام کودکان میزند اما اینبار به دست مادرانشان(رواج سقط جنین در ایران! ایرانی که همیشه جلوی صهیون ایستاده است!)     بانوجان! وقتی یزیدیان برای تحقیر حضرت زینب سلام الله علیها حجاب او را بر میدارند بدان که بدحجابی تحقیریست از سوی دشمنان

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا شیر افزا نمیخوری که هم بچه سیر بشه هم با دوران شیردهی خودت از بسیاری از مشکلات مربوط به سینه در ...

خیلی چیزا امتحان کردم بچم الان 3 ماه 4800 وزنشه عرق رازیانه آبمیوه میوه دلستر سوپ جو کله پاچه اسفناج از شیر افزا هم، قطره، قرص، پودر گالاکتومید، قرص متوکلوپرامید همه چی مصرف کردم شیره انگور خیلی چیزا ولی هیچ تأثیری نداشته مایعات هم که دیگه نپرسین خسته شدم شبا با گریه بچم می‌خوابه 

2731
خیلی چیزا امتحان کردم بچم الان 3 ماه 4800 وزنشه عرق رازیانه آبمیوه میوه دلستر سوپ جو کله پاچه اسفناج ...

یعنی آنقدر سر دخترم اذیت شدم که باورم نمیشه یه مادر بگه این راه رفتم نشد، کولیک داشت، شیر نداشتم، زردی بالا، اصلا اصلا اصلا شیر نداشتم ولی چون خودم شیر خشک خورده بودم و همه عمر حسرت خوردم تصمیم گرفتم با شیر خودم بزرگش کنم، اینا که شما گفتی مال یه هفته من بود هزار تا کوفت امتحان کردم بالاخره فهمیدم اگه غذا زیاد بخورم شیرم زیاد میشه، سختی اصلی اش تا شش ماه بود، بعدش بچه غذا خور میشه، سخت بود سخت سخت، ولی تحمل کردم، الان خوشحالم از راهی که اومدم

که جهان رنج بزرگیست نگارا تو بخند...

از همسر بی معرفتم هم ممنونم شاید اون باعث شد که قوی بشم و این راه سخت رو برم، برعکس همسر شما ایشون رفتن دوتا قوطی شیرخشک آوردن خونه و گفتن شیر هم مثل خودت به درد نمیخوره، حرفش آتیش به جانم زد، خودم هم که همیشه ناراحت بودم که شیر مادر نخوردم، دیگه شب بیداری ها و خوردن هزار جور خوراکی و عرقیات گیاهی و ورزش و ماساژ زیر آب گرم و حوله داغ و اینا رو شروع کردم تا شش ماه درگیر بودم ولی دیگه سر بچه دوم دهن مبارک را بست و مادری کردن من رو تماشا کرد، قوی باش دوست مجازی عزیزم 

2738
یعنی آنقدر سر دخترم اذیت شدم که باورم نمیشه یه مادر بگه این راه رفتم نشد، کولیک داشت، شیر نداشتم، زر ...

١0٠

من دارم در طول روز شش وعده غذا مفصل میخورم از بس میخورم احساس تهوع دارم از بس همه چیز امتحان کردم دیگه خسته شدم پسرم چه گناهی کرده که گرسنگی بکشه خداروشکر که شما بالاخره تونستی به دخترت شیر بدی همه مادرا میخوان بچشون از شیر خودش تغذیه کنه کسی نمیخواد شیر خشک بده خیلی عذاب آوره واسم وقتی سینمو دهنش میذاره جیغ میکشه فقط ی مادر میفهمه 😭😭

١0٠ من دارم در طول روز شش وعده غذا مفصل میخورم از بس میخورم احساس تهوع دارم از بس همه چیز امتحان کر ...

آرامش و خواب خیلی مهم هست، از یه خانم مسن پرسیدم چی شیر رو زیاد میکنه گفت هرچی که با دل خوش بخوری، 

من سرکار میرفتم البته از هفت ماهگی، قبلش هم واقعا دست تنها بودم خواب درست حسابی گیرم نمیومد ولی یاد گرفتم بی خیال خیلی مسائل باشم، اگه واقعا حس میکنی دیگه راهی وجود نداره، یا به همسرت بگو شیر خشک رو فقط کمکی میدم و دراصل با شیر خودم تغذیه میکنم این فقط مکمل باشه، یا همین حرف رو بگذار تو دهن کارشناس بهداشت بگو اون گفته کمکی بدین، یا خودت برو یه قوطی بگیر شب ها بده طفل معصوم بخوره، میگم سختی اصلی اش تا شش ماه هست، خدا کمک میکنه 

از همسر بی معرفتم هم ممنونم شاید اون باعث شد که قوی بشم و این راه سخت رو برم، برعکس همسر شما ایشون ر ...

شما خودت این سختی رو دیدی قوی بودن اونم واسه این مسئله که بچت داره گریه میکنه از گشنگی ولی کاری از دستت برنمیاد خیلی سخته 

خیلی سخت وقتی از گریه کبود میشه صورت نازش خیلی سخته به مرگم راضی شدم 

آرامش و خواب خیلی مهم هست، از یه خانم مسن پرسیدم چی شیر رو زیاد میکنه گفت هرچی که با دل خوش بخوری،&n ...

حرف هیچ کسی رو قبول نداره میگه کمکی چیه دیگه ما عیب میدونیم بچمون شیرخشک بخوره 

حرف هیچ کسی رو قبول نداره میگه کمکی چیه دیگه ما عیب میدونیم بچمون شیرخشک بخوره 

پس باید بگردی ببینی کی روش نفوذ داره مادرش مثلا، چون اگه خدانکرده بچه آنقدر گرسنه بمونه که قندش پایین بیاد بسیار بسیار خطرناک هست، ببخشید که با اینکه قرصی نمی‌شناختم اومدم تو تاپیک، چون خودم دوران سختی گذروندم کفتم شاید نظرم مفید باشه من میگم تا ایشون بخواد راضی بشه خودت رو تقویت کن که بچه همون مقداری که میخوره مقوی باشه، بعضی از بچه ها دوست دارن تو خواب بخورن بعضی ها دوست دارن مادر تند تند دوش بگیره یه سری تو ماشین خوب شیر میخورن یه سری... فعلا تا همسرت راضی میشه بگرد دنبال قلق بچه

پس باید بگردی ببینی کی روش نفوذ داره مادرش مثلا، چون اگه خدانکرده بچه آنقدر گرسنه بمونه که قندش پایی ...

مادرش هم گفت بچت گرسنه ست بده بهش گفت کی ميگه گرسنه ست من میدونم نیست 

عزیزم وقتی شیر کمه قلق بچه به چه کارم میاد آخه 

2706