2737
2739
عنوان

نمیتونم بابامو‌تحمل کنم

191 بازدید | 21 پست

ببخشید ولی یه آدم معتااد بیخیال کثیییییففف خونرو کرده آشغال دونی ،مامانم یه ماشین خربد انداخت زیر پاش نه مارو بیرون میبره نه جایی فقط میخوابه جلو بخاری و موادشو بکشه😭بهداشتشم صفرررررر نه حموم میره نه چیزی چقد حرص بخوریم ،همش بخوابه پول موادشم باید ما بدیم،اصن نمیدونه من چن سالمه تاحالا نشده بگه حاظر شین بریم بیرون، ینی این قرنطینه نمیتوتم تحملش کنم آرزوی مرگشووو دارم چیکار کنم هرروز دعوامون میشه

تغییر از کاربری که روزی صدتا تاپیک میزد و غر میزد به یه دختر آروم و بی سر صدا😁😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چقد لهنتون زشته  یه پدر و با این الفاظ خطاب نمیکنن خدا عاقبتتون و بخیر کنه

عزیزم آدمی که بویی از پدر بودنو نبرده نمیشه اسمشو گزاشت پدر،تا حالا مگ اصن دونسته چجوری بزرگ شدم،کی ناراحتم کی خوشحالم

😢😢😢اومدم نصیحتت کنم ولی حالا واسه بابات دعا میکنم ک خدا ب راه راست هدایتش کنه

درست نمیشه

نمیدونم من ولی وقتی سعی میکنی بهش کمک کنی انگار حالت بهتر میشه 

من دو روز پیش  تاپیک زدم درباره مامانم 

۱۶ سال رفت و حتی یه بارم زنگ نزد حالا برگشته ولی مریضه و نمیتونه کارای شخصیشو انجام بده نمیدونی چقدر واسم سخته 

دیدنش چه برسه به انجام دادن کاراش یا محبت بهش!!!

ولی از دیروز که باهاش مهربون بودم با اینکه ازش متنفرم ته دلم خیلی حالم بهتره خیلییییی

2738
نمیدونم من ولی وقتی سعی میکنی بهش کمک کنی انگار حالت بهتر میشه  من دیروز تاپیک زدم درباره ماما ...

عزیزم،ولی خیلی سختع تحمل کردن وقتی میبینم یه قدمم برام برنداشته فقط دارم با کاراش زجر میکشم ازش بدم میاد

عزیزم آدمی که بویی از پدر بودنو نبرده نمیشه اسمشو گزاشت پدر،تا حالا مگ اصن دونسته چجوری بزرگ شدم،کی ...

اعتیاد داره خودش ک نخواسته

خودتم میدونی ک یه نوع بیماریه

حق بدین بهش گناه داره

شمام باید درک بشین عزیزم میفهمم غصه نخور

گاهی "هیچکس" را نداشتـه باشی بهتـر است...            باور کن بعضیـها تنهاترت میکننـد...  
اعتیاد داره خودش ک نخواسته خودتم میدونی ک یه نوع بیماریه حق بدین بهش گناه داره شمام باید درک بشین ...

درسته اعتیادش به کنار ولی میتونه یه بار بیاد بشینه کنارمون یه بار بشینه باهامون حرف بزنه بخندع یه بار بگه آماده شید بریم بیرون

ان شاء الله خدا به راه راست هدایتش کنه و نجاتتون بده 

مرسی عزیزم ۶۰ساله همینه فک نکنم درست شه

عزیزم،ولی خیلی سختع تحمل کردن وقتی میبینم یه قدمم برام برنداشته فقط دارم با کاراش زجر میکشم ازش بدم ...

منم همینه حسم ازش بدم میاد متنفرم حتی شاید بیشتر از شما چون قاعدتا شما یه حسی مثل عادت بهش رو دارید ولی من نداشتم و اینکه من از بچگی مادر داشتم خودم با اینکه رابطه خونی نداشت باهام  ولی خیلییی زحمت کشیده واسم

خب سخت تره دوست داشتنش و پذیرشش برای من دیگه

بنظرم بهش محبت کنید خیلییی فرق میکنه حالتون 

2706