2733
2734
عنوان

برادرشوهرم قهر کرد 😐+دعوابامن

12992 بازدید | 271 پست

برادرشوهرم مجرده حدود۲۸سال هرروز میاد خونمون صبح یکی دوساعت غروب ها تا وقتی بخابیم میمونه 

با گوشی شوهرم میره اینس تا وتلگ رام گوشی خودش فروخته

کمی هم با پسرم بازی میکنه

هربار بدون در زدن میاد تو ومدتی وقتی میاد تو یه جای خونه قایم میشه ویهو پخ میکنه من یا پسر ۹ماهه م میترسونه ومیخنده

چندبار جلو شوهرم گفتم اینکارو نکن برا پسرم خوب نیست یهو میترسه

حالا من مشغول تمیزکاری اتاق بودم وپسرمم پیشم بود یه گل اوردم تو سینک بشورم تی وی هم روشن بود مشغول شستن بودم یکی پخ کرد برگشتم برادرشوهرم پشت سرم تو اشپزخونه بود😠منم جیغ زدم وچندتا سیلی زدم وعصبی شدم پسرمم صدامنو شنید جیغ میزد

رفتم تو اتاق دنبالم اومد دربستم گفتم برو بیرون درباز کرد منم گفتم ازاین ببعد در میزنی اگ باز کردم میای داخل

اونم گفت محبت زیادی بهتون کردم اما مثل فلانی(خاهرکوچیکش که باهاش قهر)دیگه تموم شد نمیام خونتون ورفت.

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧

شوهرم با داداشش خیلی صمیمی نمیدونم برگرده چه واکنشی نشون میده

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧
شوهرم با داداشش خیلی صمیمی نمیدونم برگرده چه واکنشی نشون میده

خودت چن سالته ازتوبزرگتره؟

راهی برای چاقی سراغ داشتین دریغ نکنید بهم بگید دعاگوتون میشم😚خدایا میدونم چاق میشم میدونم این آرزوم که از ۱۱سالگی باهامه رو برام براورده میکنی یه روز میام اینجا تاپیک میزنم خانوما راهیی برای لاغری بگین خسته شدم از چاقی 😃😃😃😃😃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

شما تقصیر خودته از اول رو دادی

حالا ما محرم و نامحرم داریم، همینجوری نمیان خونمون

ای پروردگارِ من، از آنچه بر سرم آمده، دلتنگ و بی‌طاقتم، و جانم از آن اندوه که نصیب من گردیده، آکنده است؛ و این در حالی است که تنها تو می‌توانی آن اندوه را از میان برداری و آنچه را بدان گرفتار آمده‌ام دور کنی. پس با من چنین کن، اگر چه شایسته‌ی آن نباشم، ای صاحب عرش بزرگ.
خودت چن سالته ازتوبزرگتره؟

۲۵سالمه😐اونم ۲۹و۳۰ سالش اشتباه گفتم

2738

شوهرمن اگه بود سر داداششو میبرد ک یهو میاد تو خونه بچه ک نیس ۲۸ سالشه ادم یوقتایی لباس باز میپوشه یوقا خوابه یوقت حمامه.هر دلیلیم بیاره قابل توجیه نیس

زمانش که برسد خواسته هایت داشته هایت شده اند و ارزوهایت بخشی از زندگیت😍
۲۵سالمه

خب مگه درخونتو قفل نمیکنی؟

راهی برای چاقی سراغ داشتین دریغ نکنید بهم بگید دعاگوتون میشم😚خدایا میدونم چاق میشم میدونم این آرزوم که از ۱۱سالگی باهامه رو برام براورده میکنی یه روز میام اینجا تاپیک میزنم خانوما راهیی برای لاغری بگین خسته شدم از چاقی 😃😃😃😃😃

این چ کاریه شاید تو خونت لختی خیلی زشته بدون در زدن میاد تو خونه😕

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 
2706