2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خامه از بیرون میخرم همش میزنم میشه خاامه    

ببخشید ی سوال بامایکروفرکیک درست کردی؟میشه؟

تو انسان باش!!!!  نمیخواهد مسلمان باشی!باخدایت هرروز حرف بزن !شکرگذار باش؛ بازبان خودت خدا میفهمدحرفایت را.. نترس خدا بدنیست"  حق کسی رانخور !! دلی رانشکن ! غمگینی را شادکن!  مریض رامداوا کن !تو به اندازه توانت خوبی کن و خوب باش ! بخدا خداهمینجاست...  در دل تو در افکارت! نه در دینت!  نه در مذهبت! نه در نمازت...!!!!!!
ببخشید ی سوال بامایکروفرکیک درست کردی؟میشه؟

با ماکروفر خیلی جالب نمیشه

یا فر یا توستر یا قابلمه

من خودم تو قابلمه درست میکنم

میشه برا سلامتی خودم و تو دلیم یه صلوات مهمونم کنی مهربون☺️🌹
2738

آره صد گرم پودر خامه، یه استکان پودر قند چند قطره اسانس موز یکم وانیل یه قاشق گلاب یه استکان شیر اینا رو بریز تو ظرفی بعد زیر ظزفت یخ بزار با همزن یه ربع بزن میشه خامه فقط شیر رو کم بزن شل نشه بعدم استکانت کوچیک باشه نه بزرگ

اگه پودر خامه بگیری از بیرون روش کاملا توضیح داده یا اگه بخوای میتونی با خامه صبحانه عم درست کنی پودر شکر با وانیل بریز تو خامه صبحانه تو یه ظرف بزرگ چون حجمش دو برابر میشه تو یه ظرف دیگه یخ بریز ظرف خامه رو بذار داخل ظرف یخ شروع کن به همزدن با همزن انقد بزن رد همزن رو خامه بمونه و سفت بشه ظرفتو برگزدونی خامه نریزه بعدش بذار فریزر چند بار بیار بیرون هم بزن دوباره بذار تو فریزر تا خوب ببنده

من رفتم آرد و.. .کلی چیز دیگه خریدم حداقل سرم گرم بشه .الان خمیر جادویی درست کردم یا پیتزا میپزم یا اشترودل .فردا هم میخام کیک درست کنم 

گروه سبز💚💚💚 :   تاریخ شروع ۹۹/۱/۲۴ ...وزن اولیه: ۶۳     💃💃💃.......   وزن الان :5۶/۳00                                          🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️وزن هدف : ۵۵ 🥰🥰🥰🥰 من می تونم خواستن توانستن است     🌼🌼🌼🌼ممنون از الهه جون و نگین جون 🌹🌹🌹🌹🌹
من رفتم آرد و.. .کلی چیز دیگه خریدم حداقل سرم گرم بشه .الان خمیر جادویی درست کردم یا پیتزا میپزم یا ...

منم از وقتی موندیم تو خونه همش آشپزی میکنم خیلیم چیزای خوشمزه و خوشگل درست کردم 

خامه پاکتی صورتی بگیر بزار فریزر نیمه یخ بشه همزنت رو هم بزار فریزر خنک بشه

بعد خامه رو با شکر ریز یا پودر قند با همزن بزن تا سفت بشه وانیل هم بریز اگر پودر خامه هم داری ۱قاشق غذاخوری داخلش بریز که دیگه حسابی شکل بگیره .طعم این خامه عالی میشه .اگر میخوای خامت زود شل نشه بعد که فرم گرفت ۱قاشق چایی خوری ژلاتین که بن ماری شده و خنک شده بریز داخلش و مخلوط کن 

خدای من همان خدای حیوانات است‌.ای انسان ! از ظلم هایی که به من میکنی پیش همان خدایی شکایت میبرم که تو آرزوهایت را پیشش میبری
منم از وقتی موندیم تو خونه همش آشپزی میکنم خیلیم چیزای خوشمزه و خوشگل درست کردم 

دیوونه شدم دیگه ...دعا کنید زودتد اینوضعیت تموم بشه

گروه سبز💚💚💚 :   تاریخ شروع ۹۹/۱/۲۴ ...وزن اولیه: ۶۳     💃💃💃.......   وزن الان :5۶/۳00                                          🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️وزن هدف : ۵۵ 🥰🥰🥰🥰 من می تونم خواستن توانستن است     🌼🌼🌼🌼ممنون از الهه جون و نگین جون 🌹🌹🌹🌹🌹
2706