2737
2734
عنوان

اونایی که بچه دارن بیان

3623 بازدید | 23 پست

سلام.پسرم ده ماهشه آسم خفیف داره.بعد اینجا مطبا تعطیل هستن.دوسه روزه سرفه میکنه.میترسم.رفتم درمانگاه گفت گلوش یکم ترشح داره.بعد سالبوتامول نوشت.یعنی همین براش کافیه؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
تاحالا سالبوتمول مصرف کردین؟خودش تنها برای گلودرد خوبه؟

من یه مدت خودم سرما خورده بودم چند سال پیش بعد تنگی نفسم داشتم اونموقع به خاطر سرماخوردگی دکتر بهم سالبوتامول داد.فک کنم واسه تنگی نفسه

2738

منم برای پسرم یه مدت ریه هاش سرماخورده بود استفاده کردم خیلی خوب بود ولی حس میکنم عوارضم زیاد داره 

خوشحالی ینی روز تولد پسرت بفهمی دوباره داری مامان میشی 😍🤗                                                                                               خدایا مواظب پسرم و فندقی خانوم تو دلم باش 🥰💞

البته اسپریش عوارض زیادی نداره دکتر به پسر من شربتشو داده بود 

خوشحالی ینی روز تولد پسرت بفهمی دوباره داری مامان میشی 😍🤗                                                                                               خدایا مواظب پسرم و فندقی خانوم تو دلم باش 🥰💞

دکتر عمومی بردی ؟چون متخصص کودکان میگفت شربت سالبوتامول برای بچه های کوچیک مناسب نیست  بعدش برای بچم هروقت سرما میخورد اسپری سالبوتامول میداد که راه نفسش باز بشه وعلاوه بر او قرص مونته کاست میداد البته اینا رو فوق تخصص براش میداد

2706