2726

سوالاتتون و بپرسید 

اونایی ام که میتونن راهنمایی کنن اشکالی نداره فقط تورو خدا اگر واقعا مطمعن هستین از جوابی که میخاین بدین راهنمایی کنید 

مثل اون دفعه نشه یکی اومده بود میگفت درصد بارداری تو پریودی خیلی بیشتر از بقیه روزای سیکله 

یا چه میدونم بگید لتروزول پسرزاس کلومفین دختر زاس 

این جوری عصاب منم خرد میشه 🌹

وقتی فهمیدم باردارم خیلی خوش حال شدم مثل همه خانوما ، ولی این حس وقتی دو برابر شد که فهمیدم یه انسان از جنس خودم تو دلم دارم، مثل خودم لطیف، احساساتی، مثل همه دخترای این سرزمین مهربون، من خوش حالم که یه دختر تو دلم دارم، که وقتی به دنیا بیاد موهای طلایی رنگشو براش خرگوشی میبندم، وقتی اولین بار بهم بگه مامان همون جا میمیرم و زنده میشم وقتی اولین بار مقنعه سرش کنه و بره مدرسه من با ذوق نکاهش میکنم، وقتی یه دختر موفق تو جامعه باشه من به خودم افتخار میکنم، دلوین عزیزم، تو اومدی تو زندگیم که بشی همه چیزم، دختر داشتن حس متفاوتیه، و مامان یه دختر بودن متفاوت تر❤

لایک‌لطفا

خداجووونم سپاسگذارم بابت هدیه قشنگت که بعد از ۲ سال و نیم انتظار  تو دلم گذاشتی و تیکرمو واقعی کردی در تاریخ ۱۱ تیر ماه ۹۹ 🙏❤عشقای مامان بابا ما عاشقتونیم انشالله سلامت بیاین بغلمون😍امشب تولد امام رضاس خدایا به حق امام رضا دامن همه منتظرا سبز بشه به زودی❤🙏الهی امین🙏❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم من دانازول و ld استفاده میکنم برای درمان کیست

و قبلا کیست اندو رو عمل کرده بودم

احتمال بارداری به صورت طبیعی یا مصرف متفورمین چقدره؟

واسه حاجت دلم یه صلوات میفرستین؟ممنونم
2728

تیر کشیدن تخمک چپ تو روزای تخمک گذاری دلیلش چیه

و دقیقا این ماه علائم تخمک گذاری نداشته باشی

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           
من روز اخر پریود تو رابطه کاندوم لعنتی پاره شد بعدش قرص اورژانسی خوردم امکان بارداری هست یانه؟خیلی ن ...

ن عزیزم قرص خوردی خاطرت جمع

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           
عزیزم من دانازول و ld استفاده میکنم برای درمان کیست و قبلا کیست اندو رو عمل کرده بودم احتمال باردا ...

نمیشه گفت احتمال بارداری چقدره 

یکی اصلا هیچ کدوم از این مشکلارو نداره اما باردار نمیشه یکیم مشکلاتش از شماام بیشتره اما خیلی زود باردار میشه

وقتی فهمیدم باردارم خیلی خوش حال شدم مثل همه خانوما ، ولی این حس وقتی دو برابر شد که فهمیدم یه انسان از جنس خودم تو دلم دارم، مثل خودم لطیف، احساساتی، مثل همه دخترای این سرزمین مهربون، من خوش حالم که یه دختر تو دلم دارم، که وقتی به دنیا بیاد موهای طلایی رنگشو براش خرگوشی میبندم، وقتی اولین بار بهم بگه مامان همون جا میمیرم و زنده میشم وقتی اولین بار مقنعه سرش کنه و بره مدرسه من با ذوق نکاهش میکنم، وقتی یه دختر موفق تو جامعه باشه من به خودم افتخار میکنم، دلوین عزیزم، تو اومدی تو زندگیم که بشی همه چیزم، دختر داشتن حس متفاوتیه، و مامان یه دختر بودن متفاوت تر❤

من سه ماهه درحال اقدامم , قبل از اقدام پریودهام کاملا منظم بود دقیقا تو 28 روز , ماه اول اقدام دو روز عقب انداختم ماه دوم حدود 2 هفته جوری شد که رفتم ازمایش و کلی بی بی چک زدم ولی بالاخره پریود شدم این ماه هم 8 روز عقب انداختم و پریودشدم , آیا اینا نرماله؟ یا مشکلی دارم؟ همش میخوام برم دکتر ولی فعلا نشده 

تیر کشیدن تخمک چپ تو روزای تخمک گذاری دلیلش چیه و دقیقا این ماه علائم تخمک گذاری نداشته باشی

دلیل خاصی نداره طبیعیه 

بعصی وقتا تخمک گذاری بدون علاعم 

تیر کشیدن تخمدان یکی از علاعمت های تخمک گذاریه

من روز اخر پریود تو رابطه کاندوم لعنتی پاره شد بعدش قرص اورژانسی خوردم امکان بارداری هست یانه؟خیلی ن ...

اینجانب یه مامان حامله هستم که همین اتفاق برام افتاد هنوزم بعد ۵ ماه و نیم باورم نمیشه😂😂😂😂

ن عزیزم قرص خوردی خاطرت جمع

خدایا شکرت دوتا بچه دارم جا واسه سومی اصلا نیس ،همیشه فک میکردم کاندوم ۱۰۰درصد روش جلوگیریه ولی حالا به کاندومم اعتمادی نیس هرچند که تو این۱۰سال زندگی بچه هامو با فاصله۵سال و روش جلوگیری کاندوم باردار شدم ولی ایندفعه خیلی بد شد

💙دلیل خوشبختی من دخترمو پسرم
2706