2703
2553
عنوان

کسی با خون ریزی و لخته قهوه ای جنینش مونده

| مشاهده متن کامل بحث + 25393 بازدید | 44 پست

ببین انتظار که نداری یکی مثل من جوابت رو بده عزیزم؟! حتما حتما حتما با پزشکت مشورت کن. اگه دسترسی نداری بهش با دکتر بزرگ زاده مشورت کن

من دکترم تو بارداری دکتر بزرگ زاده بود که خیلی خیلی خوب راهنماییم میکرد. اینم آدرس اینستاش: دکتر شبنم بزرگ زاده dr_bozorgzade

اینم شماره واتس اپ شون هست: 09911616251

جواب میده بیشتر وقتها تو واتس اپ و اینستا که پیام بدی. بخصوص واتس اپ. خیلی هم دکتر خوبی هست و با حوصله. بنظرم از ی دکتر بپرسی خیلی بهتره. حتی اگه نزدیکت بود توصیه میکنم تحت نظرش باشی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سونو واژینال انجام دادم قلب نداشت خداکنه راحت خودش دفع بشه کارم به قرصو بیمارستان نکشه

وکل بخدا عزیزم  اگه تهران هستی و میتونی  برو بیمارستان عرفان اونجا اکثرا مخصوص همینایی هستن ک سقط داشتن و یا مشکل دارن اگرم تونستی از دکتر سهیلا عارفی وقت بگیر و برو پیشش دکتر بسیار عالی و فهمیده ای هست و پیگیر این بشو  ک چرا قلب تشکیل نشده و دلیلش چیه  عزیزم نمیگم ناراحت نباش چون سخته میدونم اما توکلت بخدا باشه و ناامید نشو 

2456
وکل بخدا عزیزم  اگه تهران هستی و میتونی  برو بیمارستان عرفان اونجا اکثرا مخصوص همینایی هست ...

اره تهرانم فعلا این بخیر بگذره میرم تحت نظر ازمایش بدم ولی دکترم گفت فکر میکنم عواملی مثل امواج اینترنت دود قلیون و تغذیه باعث شده بازم ازمایش میدم

2714
ببخشید عزیز چجوری سقط شد ، بون هیچ دردی؟ خودبخود؟ یا قرص داد دکتر

دارو مصرف نکردم فعاا گذاشتم طبیعی دفع بشه پنجشنبه یه درد وحشتناک گرفتم در حد یک ساعت بعد کمتر شد چند ساعت بعد رفتم دستشویی دیدم افتاده فکر کنم جنین بود چون یه تیکه زرد بود اما جفت نیومده خون ریزیم داره کم میشه منتظرم 10روز بشه برم سونو

من خونریزی افتصاح داشتم هررنگی هم بخوای بود هم قهوه ای هم صورتی هم قرمز هم سیاه لخته هم داشتم خیل ...

سلام عزیزم الان من همین وضعیتو دادم دکترم گفته ازمایش بتا بدم بنظرت امیدی هست؟😔

خدایا گاهی نگاهی...♡
توروخدا کسی تجربه داره بگه

سلام من ۷ هفته ۳ روز بارداریمه دو روز لک و لخته های خیلی کم قهوه ای و قرمز میبنیم سونو تشکیل قلب نرفتم بنظرتون طبیعیه یا مشکلی واسه بچم پیش میاد 😔 از بس گریه کردم خسته شدم

سه روز دیگه باید برم سونو قلب که تعطیلیه

2706