2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو نت سرچ کن نکته به نکته درست کن عزیزم

دیدی که سخت نیست تنها بدون من...دیدی که صبح میشود شبها بدون من...این نبض زدگی بی وقفه میزند...فرقی نمیکند با من! بدون من...دیروز گرچه سخت امروز هم گذشت طوری نمیشود فردا بدون من
2728

@ماریاقناد    

عزیزم میشه راهنمایی کنی، من پنکیک میخوام درست کنم ولی تبدیل ب کرپ میشع😁😁😁😁چرا?!!!!

همیشه دنبال یه عشق واقعی بودم یکی که رفیق باشه، یکی که برای درد دل کردن باهاش چرتکه نندازم ک نکنه بعدا تو سرم بزنه،یکی که خیاااالم راحت باشه زیباترین و بهترین دختر شهرم براش،یکی که تکیه گاه تنهایی ها و غصه هامه یکی که پایه خل بازی هامه ولی خب همیشه که آدم به خواسته هاش نمیرسه😊اصولا من به هیچ خواسته ای نمیرسم مگر خلافش ثابت بشه، دنیا یه عشق به من بدهکاره...
2738

قبول سفارش انواع کیک و شیرینی و ژله برای مراسم های شما

بارعایت کامل نکات بهداشتی .خیالتون راحت راحت باشه.هرطرحی ک خودتون بخواید مطابق باهمون تحویل میگیرید.با مرغوب ترین مواد اولیه

ژله

کیک معمولی خانگی بدون خامه با تزیینات مختلف

کیک خامه ای هر مدل و نوعی که مشتری بخواد

کاپ کیک

رولت

انواع شیرینی تر

انواع شیرینی خشک

انواع دسر برای مراسم های شما

انواع فینگر فود

انواع چیز کیک

کیک های کافی شاپی

برای اطلاعات بیشتر با شماره ۰۹۱۲۹۶۲۲۹۲۶ تماس بگیرید.

قیمت بسیار پایین تر از قنادی ها.با توجه به شرایط موجود، کیک خونگی کیفیت وسلامتش بیشتره.

یک بار سفارش = رضایت صد در صد

مرد=انسان  زن=انسان  انسان=انسان

[QUOTE=131327335]@ماریاقناد     عزیزم میشه راهنمایی کنی، من پنکیک میخوام درست کنم ولی تبدیل ب کرپ میشع😁

گلم اردت کمه تاپیک شو زدم قبلا

Cake_deser_khanegi_vanilla  ممنون میشم فالو و لایک کنید. اگه سوالی دارید تو پیجم در خدمتتون هستم. ❤️
[QUOTE=131327335]@ماریاقناد     عزیزم میشه راهنمایی کنی، من پنکیک میخوام درست کنم ولی تبدی ...

مرررسی😚😚

همیشه دنبال یه عشق واقعی بودم یکی که رفیق باشه، یکی که برای درد دل کردن باهاش چرتکه نندازم ک نکنه بعدا تو سرم بزنه،یکی که خیاااالم راحت باشه زیباترین و بهترین دختر شهرم براش،یکی که تکیه گاه تنهایی ها و غصه هامه یکی که پایه خل بازی هامه ولی خب همیشه که آدم به خواسته هاش نمیرسه😊اصولا من به هیچ خواسته ای نمیرسم مگر خلافش ثابت بشه، دنیا یه عشق به من بدهکاره...

سلام،من بیشتر روزا درست میکنم 

ولی راستش اندازه ندارم بهتون بگم

یه ظرف برمیدارم سه چهارتا قاشق سر پر ارد و یه قاشق چایی خوری بگین پودر و نوک قاشق وانیل رو الک میکنم ،بعدم یه تخم مرغ درشت میشکنم و دوقاشق روغن

شیرم اونقدری میریزم که یه خمیر تقریبا شل و کشدار بهم بده 

و بعد با یه ملاغه داخل ماهیتابه کاملا نچسب میپزم،عالیم میشه

ببخشید شکر یادم رفت،دو قاشق سرپر غذا خوری

دیگه طعم دهنده هاشم دست خودته،دارچین،پودر کاکایو کنجد،کشمش هرچیزی

شکلاتم خوبه فقط من شکلات تخته ای رو باریک میبرم یه ملاغه کوچیک خمیر پنکک میریزم یه ورقه شکلات میذارم روش و دوباره یه ملاغه کوچیک دیگه خمیر میریزم روش وسط پنکیکم شکلاتی میشه،خیلی مهمه حتما شکلات وسط خمیر باشه چون میسوزه

دیدن خنده بچه هام بزرگترین ارزومه
سلام،من بیشتر روزا درست میکنم  ولی راستش اندازه ندارم بهتون بگم یه ظرف برمیدارم سه چهارتا قاش ...

این مقدار حدودا شش هفت تا پنکیک به قطر ده سانت میده

دیدن خنده بچه هام بزرگترین ارزومه
2706