2726
عنوان

خواستگارهای توپ بعد ازدواج

331 بازدید | 14 پست

من تو اطرافم خیلی دیدم دخترهایی که بلافاصله بعد ازدواج خواستگارهای خوب اومدن بعد متوجه شدن که طرف ازدواج کرده نمونش خودم که یه هفته بعد عقدم دو تا خواستگار با شرایط خیلی عالیتر از همسرم زنگ زدن مامانم گفت که عقد کردم😑

تا چند ماه فقط تو دلم بهشون فحش میدادم که اینهمه وقت کجا بودین

کیا همچین تجربه ای داشتن؟؟؟؟

من☹☝️

الهی عظم البلاء''..خدایاگرفتاری بزرگ شد..".وانت المستعان...وتویاری دهنده ای...🌸خدایا منم مادر بشم ب زودی...منتظرم نزار🌸تویی ک الان داری امضام رو میخونی...✅برا حاجتم یدونه صلوات میفرستی؟ممنون💜

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

منم داشنم دقيقا ي هفته بعد

البته من جداشدم ازش

بعدش ي كيس هاي ازدواج ميمومدن همه عااالي مونده بودم اينا قبل ازدواجم كجا بودن

بیاین اینجا از تجربه های زیباییتون بگید 👇https://www.instagram.com/skin_beauty_care1/

من ی خواستگار خیلی خوب داشتم قبل ازینکه شوهرم بیاد اومد قصد داشتم جواب مثبت بدم بهش حدودا ۳ ۴ ماه رد شد خبری ازشون نشد دیگه شوهرم اکمد خواستگاری عقد کردیم کمتر از یک ماه بعد عقدم دوباره اومدن😒

اره

به ظاهر هيچ وقت نگاه نكن من خيلي خواستگار بهتر از همسرم داشتم ولي هرچقدر با خودم كلنجار رفتم ديدم اخلاقايي كه همسرم داره احتمالش كمه خيلي از مردها داشته باشن 

خدايا شكرت بابت هرچي كه دادي و آرامشي كه عطا كردي ، دوستت دارم♥️♥️
به ظاهر هيچ وقت نگاه نكن من خيلي خواستگار بهتر از همسرم داشتم ولي هرچقدر با خودم كلنجار رفتم ديدم اخ ...

من همسرم فوت شدن همش با خودم میگم کاش انتخابم کس دیگه بود انقدر اذیت نمیشدم

اجازه 

من ☝🏻

🤒😐☹️

خدایا تو فقط نظر کنی به من کافیه 🌈❤️. یه دختر دارم شاه نداره 🩷🩷💖 👧🏻.   سپاس یزدان دختر ایرانیم ،از نژاد تیره ساسانی ام ، به کوروش به آرش به جمشید قسم ، به نقش و نگار تخت جمشید قسم ، یگانه پرستم ، اهورایی ام ، ز بد گوره های جهان عاری ام ،به کردار و پندار نیکومندم ، شاه ایران دختر کوروش منم 
2706