2737
2734
عنوان

تعیین جنسیت جنین

282 بازدید | 21 پست

سلام خانما خوب هستین من هفته 25بارداری ام ،بخاطر کرونا هنوز نرفتم سونو آنومالی 

کسی می دونی چجوری خودم تعیین جنسیت کنم ؟کسی چیزی می دونه ؟؟

انومالی بخشی ازش تعیین جنسیت هست بیشتر براسلامت بچه باید میرفتی که دیگه گذشته .من هفت اسفند دادم هنوز نرفتم دکتر تاالان چه وضعی شده برا باردارا 

الهی....گاهی....نگاهی(همه زندگیم دخترام)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

میرفتی با دستکشو ماسک من 27 تم باید برم میرم 

کسی خواست منو تصور کنه یا ببینه چه شکلیم بازیگری که نقش بانوی عمارتو داشت رو تصور کنه انگار خواهر دوقلومه کپی همیم، یادمه زمانی که پخش میشد دختر همسایمون دو سالش  بود فیلم شروع شد گف عه مامان علی 😂

آنومالی واجبه ها چرا نرفتی

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           
2738
آخه از بهداشت بهم گفتن اصلا بیرون نرم حتی کلاس زایمان هم نرفتم 

کلاس زایمان که هیچ کس نرفته ولی سونو با رعایت مبرفتی چیزی نمیشد به منم بهداشت گفته هیچجا نرو ولی سونو اینا واجبه اینارو گفته برو حتما

کسی خواست منو تصور کنه یا ببینه چه شکلیم بازیگری که نقش بانوی عمارتو داشت رو تصور کنه انگار خواهر دوقلومه کپی همیم، یادمه زمانی که پخش میشد دختر همسایمون دو سالش  بود فیلم شروع شد گف عه مامان علی 😂
آنومالی برا آزمایشش دکترم گفت ک نیاز نیست برا سونو هم ک دو هفته بعدش بود دکترم گفت نرم بیرون ،دکترم ...

سونوها بازن فقط باردار قبول میکنن بدون همراه میرن من 15 اسفند رفتم همه جا بهداشتی بود 

2706