2733
2734
عنوان

عمم اومده امروز خونم تو اين وضعيت

| مشاهده متن کامل بحث + 1176 بازدید | 53 پست
بمیرم الهی کی دلش میاد دل برادر زاده اش و بشکونه نفسم ب نفسشون بنده نبخدادهمچین عمه ای نیستم ۶ تا بر ...

خودش بمیره الهی نمیدونییی چقدر ازش متنفرم من هیچوقت بد احدی را نخواستم جز این ادم بچه۱۱ساله بودم اشکمو در اورد توی عروسی ک چرا اینقدر ارایش کرده مگه زنه مگه خرابه هیچوووقت نمیبخشمش انشالله همین دنیا تقاص بده.دمت گرم افرین منم زن داداشمو خیلی دوس دارم

دوست عزیزم هموطن تو خونه موندن علاوه بر اینکه برای سلامتی خودمونه وظیفه هم هست.کی گفته فقط نماز خوندن و روزه گرفتن جز وظایفه بخدا بیرون رفتنت حق الناسه من یکی که راضی نیستم ازت نمیگذرم.....
خودش بمیره الهی نمیدونییی چقدر ازش متنفرم من هیچوقت بد احدی را نخواستم جز این ادم بچه۱۱ساله بودم اشک ...

قربونت برم ادم بد خودش بسزای خودش میشینه دنیا دار مکافات تو دلت و با نفرین سیاه نکن انشالله حال دلت خوب باشه همیشه کاره خوبی میکنی خوبی خوبی میاره گلم 

همیشه مراقب اشتباه دوم باش، اشتباه اول حق توست.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قربونت برم ادم بد خودش بسزای خودش میشینه دنیا دار مکافات تو دلت و با نفرین سیاه نکن انشالله حال دلت ...

کاش میتونستم فراموش کنم کااااش میشد نمیدونی چقدر جلوی دخترعموهام خوردم کرد جوری ک همه منو ب مسخره گرفتن.من ۲۶سالمه تازه نامزد شدم نمیدونی تا مجرد بودم چقدر تیکه مینداخت ک دختر اگه خوب باشه ۱۸سالگی روی هوا میزنن دختر ک ۲۰ را رد کرد دیگه ترشیدس نمیدوووونی چقدر مردهای بچه دار طلاقی را میگفت برای من

دوست عزیزم هموطن تو خونه موندن علاوه بر اینکه برای سلامتی خودمونه وظیفه هم هست.کی گفته فقط نماز خوندن و روزه گرفتن جز وظایفه بخدا بیرون رفتنت حق الناسه من یکی که راضی نیستم ازت نمیگذرم.....
کاش میتونستم فراموش کنم کااااش میشد نمیدونی چقدر جلوی دخترعموهام خوردم کرد جوری ک همه منو ب مسخره گر ...

ای وای این ک از صد تا دشمنم بدتر عمه تنی 😕 انشالله خوشبخت بشی عزیزم دیگه بهش فک نکن اعصابت خراب میشه هر چی خوبه برات ارزو میکنم انشالله انقد تو زندگیت خوشبخت بشی ک همه اینارو بشوره ببره حتی یادتم نیاد ارزش ندارن این ادم ها 

همیشه مراقب اشتباه دوم باش، اشتباه اول حق توست.
2728
ای وای این ک از صد تا دشمنم بدتر عمه تنی 😕 انشالله خوشبخت بشی عزیزم دیگه بهش فک نکن اعصابت خراب میش ...

ممنون اره خاک تو سرش تازه پدر منو  خیلیییی دوست داشته.فداتشم عزیزم ب همچنین

خدا پدرتونم رحمت کنه روحش شاد باشه ❤ 

ممنون عزیز جان خدا حافظ عزیزانتون باشه

2738
حالا نریزید سرم بگید خود شیرین. ولی عاشق عمه هام هستم و راضی نیستم حتی یک تار مو از سرشون کم شه.&nbs ...

منم عمه ام رو خیلی دوست داشتم خونه اش همیشه تمیز بود بوی خیلی خوبی هم می آد دستپختت هم خیلی خوب بود تپلی بود خیلی دوستش داشتم آنا خیلی زود به رحمت خدا رفت  همیشه با مامانم غیبت مامان بزرگم (مامان خودش) میکرد میخندید منظورم آینه از زن داداشاش دفاع میکرد مامان بزرگم حرص میخورد

هر کس به اخلاق گندی داره دیگه ولش کن مهم ذهن خوومه که اروم و خالی باسه اینقد فکر و خیال میکنم فردا سکته کنم ببفتم کی میاد یه لبوان اب بده دستم والا
منم بابام امروز زنگ زد گفت پاشین  بیاین ببینمتون دلم تنگ شده واستون😔

منم مامانم میگه بیایید، 20 دقیقه فاصله داریم 50روزه ندیدمشون، میگه بچه ها رو بیارید، چون دوستش هم فوت کرده خیلی روحیه اش بده، دور از جونش همش میگه بچه هاش رو ندید و فوت کرد 😢 الان دیگه با دخترم گریه میکردن، مامانم برای دخترم، دخترم هم برای اونها، شوهرم هم قهر کرده میگه سنگدلی اینهمه مادرت التماس میکنه نمیری، میگه مامانت الان باید دورش شلوغ باشه تا به فوت دوستش فکر نکنه، نمیدونم چیکار کنم 😟😟😟😟 عقلم میگه نرو، دلم میگه برو یکم بچه ها رو ببینه بهتر شه روحیه اش

ازت بدم میامد، وقتی میگفتن مبارکه پسره، چه خوب آفرین پسره، دلم میخواست همه رو خفه کنم، تو رو بیارم بیرون، نباشی، 😢 بدم میامد چون احساس میکردم به خواهرت توهین میشه، دلم میشکست از حرفها، حرفهاشون باعث شد ازت بدم بیاد، منتظر اومدنت نبودم اینقدر که حتی یه عکس هم نگرفتم از بودنت 😢 تو اومدی، صورت ماهت رو که دیدم عاشقت شدم، خنده های دلبرانت، ساکتی و مظلوم بودنت، وقتی خواهرت رو از من هم بیشتر میشناسی، من رو ببخش پسرم، من رو ببخش اگر گفتم دوستت ندارم، عاشقتم با همه وجودم با همه قلبم، اگر بخوای جون و عمرم رو براتون میدم، کاش مردم میدونستن گاهی با جملاتشون چه آتشی به قلب دیگران میتونن بزنن، دوست دارم مرد بزرگ بشی نه نر، دوستت دارم پسرم😘
منم مامانم میگه بیایید، 20 دقیقه فاصله داریم 50روزه ندیدمشون، میگه بچه ها رو بیارید، چون دوستش هم فو ...

چی بد 

منم بخاطر خودشون نمیرم مامان بابام خیلی وابسته بچه هاشونن داداش بزرگم ک کلا گفت بعد کرونا میایم خونتون 

واسه همین دلشون خیلی تنگ شده اصن صدای بابام بغض داش وقتی باهام حرف میزد

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻
من و دخترام که هفته پیش رفتیم. البته با ماسک و دستکش و نفری یه اسپری الکل به دست رفتیم تو پارکینگ تو ...

من بچه هام کوچیکن همش میرن رو سروکولشون 

نمیدونم چکارکنم دودلم😔

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻
2706