2737
2734
عنوان

پسر 15 ماهم کم وزنه خیلی ناراحتم

115 بازدید | 13 پست

وزن تولدش 3650 بود الان حدود ده کیلو از یک سالگی تا الان وزن اضافه نکرده براش شربت مولتی سانستول گرفتم از فردا بهش میدم آهن هم آيروفيکس میدم ولی نامرتب ،البته خیلی سریع دندون درآورده الان 15 تا دندون داره ممکنه به خاطر اون باشه?چیکار کنم یه کم تپلی بشه ?

من کاپوچینو قدیمی ام کاربری با تاریخ عضویت 1391/07/25 رمز عبور فراموش کردم با کاربری جدید برگشتم به آغوش نی نی سایت😁

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

براش پدیاشور بخر شنیدم برا وزنگیریه

هر چه مغرورتر باشیتشنه ترند برای با تو بودنو هرچه دست نیافتنی باشیبیشتر به دنبالت می آیند؛امان از روزی که غروری نداشته باشیو بی ریا به آنها محبت کنیآن وقت تو را هیچ وقت نمی بینند؛سادهـ از کنارت عبور می کنند …
2731

دقیقا دختر منم ۳۶۵۰ بود الان ۱۴ ماهه ست ۱۰ کیلوئه هیچی هم نمیخوره بردم دکتر گفت تا وقتی وزن میره بالا مهم نیست که چقدره 😢

دخترم اگر عاشق شد😍حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم😊میدانی؟ اگر خدای ناکرده انتخابش هم نامناسب باشد☹ رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است که سالها با مردی زندگی کند و عقده ی گرفتن دستان عشقش پیرش کند😪
براش پدیاشور بخر شنیدم برا وزنگیریه

پدیاشور چیه؟؟؟؟

دخترم اگر عاشق شد😍حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم😊میدانی؟ اگر خدای ناکرده انتخابش هم نامناسب باشد☹ رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است که سالها با مردی زندگی کند و عقده ی گرفتن دستان عشقش پیرش کند😪
2738
پدیاشور چیه؟؟؟؟

مثل شیرخشکه مناسب بچه های کم وزن یکسال ب بالاس

هر چه مغرورتر باشیتشنه ترند برای با تو بودنو هرچه دست نیافتنی باشیبیشتر به دنبالت می آیند؛امان از روزی که غروری نداشته باشیو بی ریا به آنها محبت کنیآن وقت تو را هیچ وقت نمی بینند؛سادهـ از کنارت عبور می کنند …
سویق و قووتو پسته گرفتم براش ولی نميخوره

آجیلو آسیاب کن با شیرموز بده بخوره دختر من اینطوری بعضی وقتا میخوره

مثل شیرخشکه مناسب بچه های کم وزن یکسال ب بالاس

ببخشید از کجا بخرم؟ داروخونه؟؟؟

من به پسرم سویق میدم خیلی خوب وزن میگیره 

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏

عزیزم ماشالله خوبه که وزنش

پسر من ۱۵ ماهشه تازه ۸۶۰۰ شده، البته با وزن ۲۳۹۰ به دنیا اومد ولی به نسبت سنش خیلی کمه

من قبلاخیلی حساس بودم ولی الان میگم سلامتش مهمه همینکه سرحال باشه و اشتها و خوابش خوب باشه کافیه

بلاخره وزن میگیرن همینقدر که نمی مونن 😉