2726
عنوان

لگدزدن جنین به مثانه

760 بازدید | 11 پست

۲۵هفته م جنین دوهفته س بعضی وقتابه مثانم لگدمیزنه آخرین بار۱۸هفته رفتم سونوگفت بریچه قبلا ۳تاسقط ویه زایمان زودرس داشتم الانم استراحتم وشیاف شبی یکی وآمپول دورنافم روزی یکی وآمپول پرولوتونم هفته یی یکی میزنم  

کسی هست باردارباشه جنین به مثانش ضربه بزنه مشگلی براش پیش نیومده؟

میترسم اومده باشه پایین سرکلاژم هفته ۱۸ سرویکسم ۳۷بودولی رحمم قبفی شده بودودومیل بازبود سونوگرافه گفت یهورحمت بازمیشه حالامن استراحتم ازاون موقع فقط واسه دسشویی بلندمیشم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم ب همه جا میزنه  نگران نباش

میدونم ولی چون زایمان زودرس داشتم خیلی میترسم تواینترنتم بایه ماماصحبت کردم گفت برودکتر ممکنه زایمان زودرس کنی😐 خوب حالا برم بیمارستان چیکارمیکنن جزآمپول پرولوتون وشیاف ک اونم خودم دارم استفاده میکنم

2728
میدونم ولی چون زایمان زودرس داشتم خیلی میترسم تواینترنتم بایه ماماصحبت کردم گفت برودکتر ممکنه زایمان ...

عزیزم من 30 هفته ام 

دیشب لگدشو تو لگنم احساس میکردم باور میکنی 😕😕

ول کن ... ریلکس باش و لذت ببر 

بچه منم تو مثانه ام میزنه ... یهو سوزش میگیرم

خداوندا ب خاطر همه داشته ها و نداشته ها شکرت 😇
عزیزم من 30 هفته ام  دیشب لگدشو تو لگنم احساس میکردم باور میکنی 😕😕 ول کن ... ریلکس باش و لذ ...

الان ازدیشب احساس میکنم سرشو فشارمیده به نافم نافم بدجورمیسوزه البته جای آمپولام میسوزه

بچت پسره؟ اخه پسرتولگن ضربه میزنه

الان ازدیشب احساس میکنم سرشو فشارمیده به نافم نافم بدجورمیسوزه البته جای آمپولام میسوزه بچت پسره؟ ا ...

اره جان ... پسره 

الانم ی دو سه ساعته تکون نمیخوره 

هر چی پسره رو صداش میزنم ب ی ورشم نیس

ببین اسیر دست کی شدیم 😍😍😍

اره جان ... پسره  الانم ی دو سه ساعته تکون نمیخوره  هر چی پسره رو صداش میزنم ب ی ورشم نی ...

خخخخخ الهی عزیزم خداحفظش کنه برات انشالا بسلامتی وسروقت زایمان کنی واسه منم دعاکن حدعقل ۳۷روپرکنم😘

خخخخخ الهی عزیزم خداحفظش کنه برات انشالا بسلامتی وسروقت زایمان کنی واسه منم دعاکن حدعقل ۳۷روپرکنم😘

شک نکن خدا با ماست ...

الهی خدا تو دلی تورو هم حفظ کنه ... 

دختره ؟ 

شک نکن خدا با ماست ... الهی خدا تو دلی تورو هم حفظ کنه ...  دختره ؟

اره دختره دوتاپسر یکی سقط شدیکیم زایمان زودرس گرفتم ونموند این یکی رو بابدبختی تااینجااومدم

اره دختره دوتاپسر یکی سقط شدیکیم زایمان زودرس گرفتم ونموند این یکی رو بابدبختی تااینجااومدم

الهی ب حق همین ماه مبارک صحیح سالم بارتو میذاری پایین 

خدا بزرگه جان دلم