2733
2734

سلام‌

من زانوهام یه موفع هایی ضعف میکنه بهش فشار میارم میلرزه 

بچه ها توروخدا علائم ام اس چیه 

کسی اینجوری بوده کمبود ویتامین داشته خوب شده؟

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            

ویتامین ب بخور یا مواد غذایی که حاوی ویتامین ب هست. آشنایی  منم یه مدت این طوری بود ام آر آی گرفتیم خدا رو شکر چیزی نبود دکتر بهش ویتامین ب داد  عصبی هم نشو ممکنه عصبی باشه

هر کس به اخلاق گندی داره دیگه ولش کن مهم ذهن خوومه که اروم و خالی باسه اینقد فکر و خیال میکنم فردا سکته کنم ببفتم کی میاد یه لبوان اب بده دستم والا

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

خواهرشوهر خواهرم و عروس عموم دارن، علائم هرکدوم هم  فرق داره  اصلا مثل هم نیست

ازت بدم میامد، وقتی میگفتن مبارکه پسره، چه خوب آفرین پسره، دلم میخواست همه رو خفه کنم، تو رو بیارم بیرون، نباشی، 😢 بدم میامد چون احساس میکردم به خواهرت توهین میشه، دلم میشکست از حرفها، حرفهاشون باعث شد ازت بدم بیاد، منتظر اومدنت نبودم اینقدر که حتی یه عکس هم نگرفتم از بودنت 😢 تو اومدی، صورت ماهت رو که دیدم عاشقت شدم، خنده های دلبرانت، ساکتی و مظلوم بودنت، وقتی خواهرت رو از من هم بیشتر میشناسی، من رو ببخش پسرم، من رو ببخش اگر گفتم دوستت ندارم، عاشقتم با همه وجودم با همه قلبم، اگر بخوای جون و عمرم رو براتون میدم، کاش مردم میدونستن گاهی با جملاتشون چه آتشی به قلب دیگران میتونن بزنن، دوست دارم مرد بزرگ بشی نه نر، دوستت دارم پسرم😘
سلام اره منم اینجوری بودم شدید بود ،دست و‌پام‌میلرزید،ضعف سیستم ایمنی بدن بود با عفونت،الان کلا ویتا ...

خداروشکر انشالله همیشه خوب باشی

چه ویتامین هایی میخوری 

من ازمایش کم خونی دادم کم خونم نبودم

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            
ویتامین ب بخور یا مواد غذایی که حاوی ویتامین ب هست. آشنایی  منم یه مدت این طوری بود ام آر آی گر ...

ممنون عزیزم خیلی میترسم

کمر درد زانو درد زندایی من داره با دارو زندگی عادیشو میگذرونه فقط خیلی دیر تونستن تشخیص بدن چندبار الکی عملش کردن حتما پیش ی دکترخوب برید

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           
2738

میدونم این علامت‌ نیست اولین علامت‌ مشکل تو بینایی یک چشم یا لمس دست و پاست... گز گز خیلی شدید و آزاردهنده هم از علايم شه نه این گز گزی که دست و پا خواب میره با اون فرق داره شدید تره... 

تربیت نااهل را چون گردکان بر گنبد است...
خواهرشوهر خواهرم و عروس عموم دارن، علائم هرکدوم هم  فرق داره  اصلا مثل هم نیست

ای بابا انشالله خوب بشن 

میدونم این علامت‌ نیست اولین علامت‌ مشکل تو بینایی یک چشم یا لمس دست و پاست... گز گز خیلی شدید و آزا ...

گز گز هم دارم تو‌پام ولی دو روزه اینجوری ام زیاد نیس ها خفیف

عزیزم ام اس اوقدام ترسناک نیس یکی از اطرافیان ما داره زندگیشم کاملا عادیه بعدم پا درد از کمبود ویتا ...

اره 

ولی نکنه فلج بشم 😭

اون خیلی شدید و تایم طولانی و با خارش و سوزش همراهه... برادر شوهر من داره...

تربیت نااهل را چون گردکان بر گنبد است...
ممنون عزیزم خیلی میترسم

ترس بدترین چیزه خا شاهد ما پنج تا دکتر مغز و اعصاب رفتیم همشون گفتم استرس داری و خودتو مشغول کن ورزش سبک و مداوم  بکن خیلی نگرانی برو متخصص مغز و اعصاب. یه ام آر آی میگیره. خیالت راحت بشه توی اینترنت هم سری نکن چون واقعا آدم گیج میکنه اشتباه ما هم همین بود علائم رو با اینترنت پیدا میکردیم خودمون تشخیص دادیم ام آسه. دکتر اولین سوال پرسید اینترنت زیاد میری؟ 

😡

هر کس به اخلاق گندی داره دیگه ولش کن مهم ذهن خوومه که اروم و خالی باسه اینقد فکر و خیال میکنم فردا سکته کنم ببفتم کی میاد یه لبوان اب بده دستم والا

همسر من پاهاش حالت خواب رفتگی داشت و ضعف تو پاهاش کم کم زیاد  شد این ضعفه ام ار ای گرفتن ام اس نبود دیگه مخصص مغز اعصاب که رفتیم فهمیدیم گیلن باره اس ،الان خوبه خداروشکر

فقط 28 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706