2726

از نکات منفی و مثبت و اینکه در کل راضی بودین(هستین)یا نا راضی؟

خداجون واسه همه نعمت هات سپاس گزارم.                                                       

روز اول خوابگاه دعوا کردم هیچ وقت یادم نمیره😂🍭

تموم بیمارستان از صدای جیغ                                                  دختری پر شده بود                                                                 که برای شیمی درمانی نمیذاشت                                             دست به موهاش بزنن                                                            چون عشقش                                                                      موی بلند دوس داشت🐥🐥🐥🐥

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من از خوابگاه خوشم نمیومد 

خیلی هرج و مرج میشه 

یه سری هم همش رو مخن 

یه سری دنبال سو استفاده 

یه سری هم میان دار و ندارشون رو به رخ بکشن 

به عده هم کلا کارشون غیبت و دو بهم زنیه

گاهی فقط خودت میفهمی ؛                                        دیگه اون آدم سابق نیستی !
مرسی استارتر سوال منم هست کسی خوابگاه کاشان بوده؟چطوره وضعیتش؟خیلی چیزای متناقض شنیدم ازش

کسی محلمون نذاشت 

خداجون واسه همه نعمت هات سپاس گزارم.                                                       

خیلی به شانست بستگی داره من اتاق خوبی بودم همه ترم هامم با بچه ها کلی خاطره ساختیم و حال کردیم ولی خیلیا بودن اتاقشون بچه هاش با هم نمیساختن و اذیت میشدن

پختگی و بچه بازی در نیاوردن و واقعا حمایت کردن از هم باعث میشه خوش بگذره و بتونی زندگی کنین کنار هم

تیکر بارداری نیس!!! 

من اولش با رفتار هم اتاقی هام خیلی شوکه شدم

انتظار یه محیط صمیمی رو داشتم که اصلا اون طور نبود

و اصلا ازشون خوشم نمیومد

طوری که دو روز بعد برگشتم خونه خودمون و گفتم دیگه نمی‌رم دانشگاه😂

اما یه اتفاقاتی افتاد و اتاقمو عوض کردم و این بار فوق‌العاده بود😍 یه محیط شاد و صمیمی و درسخون😍

اولش فکر کنم یه جورایی برام یه بحران بود ولی بعد عاشقش شدم

یک ترم هم طاقت نیاوردم چون همشون دنبال شوهر و دوست پسر پیدا کردن بودن منم که بچه مثبت😀😀 البته قضیه مال خیلی سال پیشه ولی دو نفرشون همزمان عاشق یک پسر بودن .خودشون نمیدونستن ولی من میدونستم چون دردو دل هر دو رو شنیده بودم. 😂😂

خوبی کردن به بعضیا مثل آب دادن به گل مصنوعیه. خیلی خودتو خسته نکن رگ و ریشه ندارن
مرسی استارتر سوال منم هست کسی خوابگاه کاشان بوده؟چطوره وضعیتش؟خیلی چیزای متناقض شنیدم ازش

من کاشان نبودم ولی خیلی بستگی داره که بتونی با هم‌اتاقی‌هات سازگار بشی یا نه

و این که بتونی با تفکراتشون کنار بیای یا نه

اما چیزای حاشیه‌ای توی شهرای کوچیک در مقایسه با کلان شهرها خیلی خیلی کمتره (مثل سیگار و مشروب و...)