2737
2734

اگه ي شوهر توپ ميخايد دختر خانوماي عزيز قبلش حتماااا رو ذهنتون و باوراي غلطتون كار كنيد

هي تو ذهنتون از خودتون ايراد نگيريد و خود كم بيني نداشته باشيد

همينايي كه ميبينيد ميگيد عهههه فلاني چه شوهري كرد خودش مث اوسگولا بود .... كي اينو ميگرف؟؟؟؟

اينااا دقيقا تو گفتگو هاي ذهني با خودشون دائم از خوشون تعريف ميكردن و فك ميكردن يه ملكه هستن

داائما خودشونو تو تصوراتشون با ي آدم حسابي ميديدن 

و ميگفتن آرررره خيلي طبيعيه كه من ي همچين شوهري كنم

خييليييي طبيعيه بله امكان پذيره

ن اينكه ته دلشون بگن ن بابا ادم حسابي ك نمياد منو بگيره من بابام فلانه مادرم فلانه.... اين حرفارو اونا نميزنن ب خودشون و ازدواجايي ميكنن كه همه انگشت ب دهن ميمونن

حرف منو گوش كنيد 

با منم بحث نكنيد اعصاب ندارم🤛🏻😐

بیاین اینجا از تجربه های زیباییتون بگید 👇https://www.instagram.com/skin_beauty_care1/

کاملا برعکسه بابا 

من که انقدر اعتماد به نفسم کم بود میگفتم کی منو میگیره🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

وقتی فهمیدم باردارم خیلی خوش حال شدم مثل همه خانوما ، ولی این حس وقتی دو برابر شد که فهمیدم یه انسان از جنس خودم تو دلم دارم، مثل خودم لطیف، احساساتی، مثل همه دخترای این سرزمین مهربون، من خوش حالم که یه دختر تو دلم دارم، که وقتی به دنیا بیاد موهای طلایی رنگشو براش خرگوشی میبندم، وقتی اولین بار بهم بگه مامان همون جا میمیرم و زنده میشم وقتی اولین بار مقنعه سرش کنه و بره مدرسه من با ذوق نکاهش میکنم، وقتی یه دختر موفق تو جامعه باشه من به خودم افتخار میکنم، دلوین عزیزم، تو اومدی تو زندگیم که بشی همه چیزم، دختر داشتن حس متفاوتیه، و مامان یه دختر بودن متفاوت تر❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ازدباج میکنم یا خواهم کرد😀😂🍭

تموم بیمارستان از صدای جیغ                                                  دختری پر شده بود                                                                 که برای شیمی درمانی نمیذاشت                                             دست به موهاش بزنن                                                            چون عشقش                                                                      موی بلند دوس داشت🐥🐥🐥🐥
2738
نمیخوام قیافشونو مسخره کنم ولی با اعتماد به نفس الان که ازدواج کردن علاوه بر مرد ایده آلشون یه مرد گ ...

دقيقاااا همينه من ي موردايي ديدم افتضااااح ولي با اعتماد ب نفس وارد خونه زندگيي شدن كه تو خوابم نميديدن

بیاین اینجا از تجربه های زیباییتون بگید 👇https://www.instagram.com/skin_beauty_care1/