2726
کجابردنش مهمه

هیجا همون لحظه ک مردن بردن سردخونه😢😢😢😢😢یعنی ن صدایی ن چیزی 

وزن دخترشما چندبود؟؟

خداجون مواظب فرشته کوچولوی تودلم باش بسلامت بیاد بغلمون😍یا علی ابن موسی الرضا🌹😍امضامو خوندی صلوات مهمون کن بچمو🌷
مخصوصه زائوهاست 

اره ميدونم ولي الان بيمارستاناي دولتي كلا يه بخشي رو واسه كرونا اختصاص دادن البته من خودم هم جايي رو ميخوام كه كرونايي نداشته باشه و اگه همسرم موافقت كنه ميرم جايي كه فقط زايشگاه باشه و كرونا نداشته باشه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وزن 500قد28

دخترشما معجزه بوده.خدایی نکرده مشکل بینایی یا دیابت پیدا نکرده؟؟؟

خداجون مواظب فرشته کوچولوی تودلم باش بسلامت بیاد بغلمون😍یا علی ابن موسی الرضا🌹😍امضامو خوندی صلوات مهمون کن بچمو🌷
واقعا؟؟؟؟موند؟؟؟خدتروشکر من دوقلوهام یکیش ۲۳ هفته بود یکی ۲۲ ولی نموندن وزنشونم ۵۰۰ بود یعنی دنیا ا ...

دوقلوبودند ولی یکیش هفته سوم نموند

حلال کن،زبانم واکسنه پیشگیری میکنه
2728
دوقلوبودند ولی یکیش هفته سوم نموند

😔😔😔😢😢😢😢😢

دخترشما معجزه بوده.خدایی نکرده مشکل بینایی یا دیابت پیدا نکرده؟؟؟

توبیمارستان جشن گرفتندوبه افتخارش هزینه بستری رو به سی درصد کاهش دادندهمه چی عادی ولی چندماه فارابی تحت نظربود ولی بعد اوکی شد

توبیمارستان جشن گرفتندوبه افتخارش هزینه بستری رو به سی درصد کاهش دادندهمه چی عادی ولی چندماه فارابی ...

خداروشکررررر چون من التماس میکردم ببرینش تو دستگاه ولی ماماهه گفت نفس نداره ک😔😔😔😔

خداروشکررررر چون من التماس میکردم ببرینش تو دستگاه ولی ماماهه گفت نفس نداره ک😔😔😔😔

من خودم،خواهربرادرانم وخواهرزاده ها وبرادرزاده ها تو مهدیه تومیدان شوش بدنیا اومدیم

من خودم،خواهربرادرانم وخواهرزاده ها وبرادرزاده ها تو مهدیه تومیدان شوش بدنیا اومدیم

بیمارستان چمران😔😔😔