2726

بيمارستان وابسته به ارتشه كه الانم بيماراي كرونايي رو پذيرش ميكنه پس نبايد اصلا بهش فكرهم كرد .من خودم تا ٣ هفته ديگه زايمانمه ميخواستم برم مصطفي خميني ولي چون اونجا هم كرونا داره منصرف شدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
بروبیمارستان مهدیه عالیه،دولتیه من دخترشش ماه بدنیا اومد سه ماه تودستگاه بود عالی بودندخداخیرشون بده

چند هفته دخترت دنیا اومد؟

خداجون مواظب فرشته کوچولوی تودلم باش بسلامت بیاد بغلمون😍یا علی ابن موسی الرضا🌹😍امضامو خوندی صلوات مهمون کن بچمو🌷
دخترم پنج سالشه

اخه گفتی شش ماهه دنیا اومده پرسیدم یعنی چندهفتگی بوده مثلا ۲۴ یا ۲۷؟؟

خداجون مواظب فرشته کوچولوی تودلم باش بسلامت بیاد بغلمون😍یا علی ابن موسی الرضا🌹😍امضامو خوندی صلوات مهمون کن بچمو🌷
اخه گفتی شش ماهه دنیا اومده پرسیدم یعنی چندهفتگی بوده مثلا ۲۴ یا ۲۷؟؟

برومهدیه حتی انسان ه عادی روراه نمیدند فقط زائوها اجازه وروددارند

حلال کن،زبانم واکسنه پیشگیری میکنه
بروبیمارستان مهدیه عالیه،دولتیه من دخترشش ماه بدنیا اومد سه ماه تودستگاه بود عالی بودندخداخیرشون بده

اخه بيمارستان مهديه هم دولتي يه و بيمارستانهاي دولتي و نيمه دولتي كرونا پذيرش ميكنن ديگه

هفته 23

واقعا؟؟؟؟موند؟؟؟خدتروشکر

من دوقلوهام یکیش ۲۳ هفته بود یکی ۲۲ ولی نموندن وزنشونم ۵۰۰ بود یعنی دنیا اومدن رفتن😔😔😔😔😔

2706