2733
2734
عنوان

کرونا تو نوشابه فعال میمونه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1238 بازدید | 87 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هان خدا رو شکر.ترسیدی هم؟؟ببخشید میگم هزنیه هم گرفتن؟؟راسته که میگن رایگانه

بیمارستان دولتی بود نه ولی بعداز ترخیص داروهام و تزریقات و اینا همش پول دادم اره خوب بیشتر به خاطر بچم ترسیدم که خداراشکر نگرفت دکتر گفت بچهها میگیرن ولی علایم ندارن ناقلنفقط بمونید خونه شوهرمم که کلا مغازشو بست تو خونه بود 

کوچولوهای مامان خیلی دوستون دارم  
2731
عزیزم بخای بگیری میگیری حساس نباش من یه ماه از خونه بیرون نرفتم تمام خونه رو با وایتکس و الکل و همه ...

چ مدلی گرفتی خفیفش؟گروه خونیت چیه؟

گر نگهدار من آنست که من میدانم                                           شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد
بیمارستان دولتی بود نه ولی بعداز ترخیص داروهام و تزریقات و اینا همش پول دادم اره خوب بیشتر به خاطر ب ...

خدا بهت سلامتی بده به منم دعا کن زودتر خوب شم دلم برا بچه هام تنگ شده راستی اشتهات چطور؟

منم یکیو شنیدن از خونه بیرون ترفته وگرفته شوهرش کارمندبانک بوده ناقل بوده

من ادم فوق العاده وسواسی هستم  حسابش رو بکن که وقتی کرونا اومد چی شدم فقط درحال تمیز کاری بودم  اخرش نفهمیدم از کجا گرفتم

کوچولوهای مامان خیلی دوستون دارم  
2738
اره بخدا  من حتی قبل کرونا هم از خونه بیرون نمیرفتم زیاد واقعا نفهمیدم چی شد گرفتم ۲۸ سالمه سوم ...

ايشالله زودتر بهتر شيد

اگر زايمان احيانا بدن رو داغون نكنه،قطعا شيردهي اين كارو ميكنه.بريد مادراتونو بغل كنيد و ببوسيد و ازشون طلب حلاليت كنيد 🌷❤️
من مادرم کرونا گرفت مزه و بو نمیفهمید حالشم یکم بد بود و خودشم خوب و نمیدونست کرونا گرفته الان بعد چ ...

آخي خداروشكر كه رد كردن.آره شنيدم بعضيا خفيف ميگيرن متوجه هم نميشن

اگر زايمان احيانا بدن رو داغون نكنه،قطعا شيردهي اين كارو ميكنه.بريد مادراتونو بغل كنيد و ببوسيد و ازشون طلب حلاليت كنيد 🌷❤️
2706