2726
از بابت پله که خیالت راحت باشه خونم طبقه سه هست از نظر رابطه هم سعی میکنم اما از کپسول میترسم. اتف ...

واسه کپسوله میگن دو روز اولش یکم گذاشتنش سخته اما روزای بعد دیگه حس نمیکنی چیزی

اره موقعی سر بچه میخاس بیاد یه آمپول زد که گفت میخام بی حس کنم وقتی قیچی زد و بخیه کرد اصلا حواسم نش ...

از اسم آریاس خیلی خوشم میومد بزارم برا پسرم که نشد خدا دختر داد دیگه الانم برا پسر نظرم عوض شده ولی نام کاربری مبزارم یادگاری بمونه اخه هنوز ازش خوشم میاد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دارم بهش فکر میکنم البته شوهرم زده تو کارش دیگه جلوگیری نمیکنه 😐

وای خدا ما سه سال رابطه با جلوگیری طبیعی داشتیم بعد که بچه میخواستیم شوهرم یادش میرفت دوباره جلوگیری میکرد اینقد میخندیدیم که نگووووو😂

تجربه داری؟؟؟؟؟

ن ولی خواهرم انجام داد عالی بود . من آخر زایمانش پیشش بودم داشتیم حرف میزدیم پرستار اومد معاینه کرد بهم گف من برم بیرون از اتاق . بعده ی رب زایمان کرد . خیلی عالی بود . البته بچه سومش بوذ . کامل دردا قط نمیشه اما خب اونجوری بود ک مثلا درداش ک میومدنو میرفتن یکمی کمرشو میگرف لبشو گاز میگرف بعدش صحبت میکردیم . اصلا تعجب کردیم تو ۱۰ سانت بوده اون لحظه

2728
از اسم آریاس خیلی خوشم میومد بزارم برا پسرم که نشد خدا دختر داد دیگه الانم برا پسر نظرم عوض شده ولی ...

ان شالله بعد این دختر خدا یه پسر خوشکلم بهت بده

هروقت دلم میگرفت دردلامو به یکی میگفتم الان دلم ازهمون یه نفر گرفته اینو به کی بگم؟؟؟                        کاش یه نفر بود که منو دلتنگیامو درک میکرد                 یکی که فقط مال من بود و بس..‌‌.
اینارو از کجا بلدی شما علمیه

ماما ها برای مادرا توصیه کردن . میتونی تو تاپیک جامع زایمان طبیعی پس از سزازین بری ببینی خیلیا اینکارارو کردن عالی جواب داده. از خودم ک درنیوردم . اکثرا هم بخاطر وضعیتشون پیش بهتزین ماماها رفته بودن 

برا من دردش وحشتناک بود توی ۴ سانت اپیدورال شدم

همیشه طرفدار طبیعی بودم میگفتم دردش چند ساعت بعدش تموم میشه یادت میره بعدش دیگه عوارض نداره و درد نداری 

ولی وحشتننننناکه البته ادما با هم فرق میکنن

من تو ۴ سانت گفتم بچه نمیخام فقط میخام بمیرم همون موقع اپیدورال شدم ساعتای ۱۱ ظهر و عالی بود هیچ درد نداشتم تا ۵ عصر ک زایمان کردم فقط خوراکی خوردم و ورزش کردم خاطره خوبی الان دارم از زایمان 

موقع بچه دنیا اومدن و بخیه هم اصن درد نداشتم 

۵ تا بخیه خوردم

هونت اباد چجوری هم تعریف میکنه😂 میگن ماما خصوصی بگیری دیگه دست دستی نمیشی یه نفر اونم ماما بهت دست ...

برا معاینه تا زائو اجازه نده اونا حق ندارن دست بزنن

اینا جز حقوق. بیمارن حتما اونجا اگه دیدین دیگه بیش از حد معاینه میکنن اجازه ندین

گروه آبی 🍃🍃🍃🍃وزن شروع :65300🍃🍃🍃🍃وزن هدف: 58🍂🍂🍂وزن الان63200
عزیزم پمپ درد چه جوریه ؟چطور استفاده میشه؟هزینش چقدر بود؟

140 تومن بود

توی اتاق عمل باید بگی که میخوام

یه چیز سرم ماننده میزنن دردت صفر میشه

خدا آن است که ما میخواهیم    کاش ماهم همان بودیم که خدا میخواست

کلاس ها زیاد برای من تاثیر نداش 

گلم من اپیدورال کردم خیلی راحت بود اصلا ترس نداره. بخیه ها رو هم اصلا نمیفهمی خیالت راحت 

تو این وضعیت بنظرم کلاس ها رو نرو، خودتو آماده کن فقط 

حساب مال 2 نفره✍️✍️گر نگهدار من آنست که من میدانم،شیشه را در بغل سنگ نگه می‌دارد 
منم خیلی بی احتیاطی میکنم البته بیشتر تقصیر شوهرمه 😕 ماشالله خدا خودتو نینی هاتو حفظ کنه عزیزم&nbs ...

ممنون عزیزدلم

تاریخ زایمان من و تولد پسرتون یکیه

من 12 یا 13 خرداد بود فک کنم

گروه آبی 🍃🍃🍃🍃وزن شروع :65300🍃🍃🍃🍃وزن هدف: 58🍂🍂🍂وزن الان63200
2706