2733
2734
عنوان

چجوری با نی نی سایت اشنا شدین؟

304 بازدید | 44 پست

من دنبال ریمل میگشتم که با نی نی سایت اشنا شدم

لایک نکنید باتچکر مدیریت پارک💣زیاد که باشی زیادی میشی/من بد نبودم تو داری میشی/هیچ وقت این احساس بهت نمیساخت/دلم میخواستت دلت نمیساخت/زیادی خوبی کردنم تهش داستانه/واسه تو خوبی و بدی همش یکسانه/بد عادتت کردم خودم خب حقم داری خوبی که از حد بگذره ته داستانه🎵   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اومدم دیدم اشنام😐

😐😂

لایک نکنید باتچکر مدیریت پارک💣زیاد که باشی زیادی میشی/من بد نبودم تو داری میشی/هیچ وقت این احساس بهت نمیساخت/دلم میخواستت دلت نمیساخت/زیادی خوبی کردنم تهش داستانه/واسه تو خوبی و بدی همش یکسانه/بد عادتت کردم خودم خب حقم داری خوبی که از حد بگذره ته داستانه🎵   
2738

مونا تهرانی اومد پی وی

گفتم برو مزاحم نشو تا بلاکت نکردم

خواهش کرد بلاک‌نکن میخوام ی سایت معرفی کنم بهت

دیگه منم بلاک نکردم اونم اینجا رو معرفی کرد😀🍭

تموم بیمارستان از صدای جیغ                                                  دختری پر شده بود                                                                 که برای شیمی درمانی نمیذاشت                                             دست به موهاش بزنن                                                            چون عشقش                                                                      موی بلند دوس داشت🐥🐥🐥🐥

رفتم گوگل هرچی سرچ میکردم تبادل نظر نی نی سایت میومد چندسال خاموش بودم بعد دیه عضو شدم😊

اگر روزی عقل را بخرند وبفروشند ما همه به خیال اینکه زیادی داریم فروشنده خواهیم بود.......................میشه یه صلوات برا خوب شدنم بفرستید😢😭😭😭

من دنبال دستور اشپزی بودم که با این جا اشنا شدم بعد برام جالب بود همه نطر میدن و اینا 

و از همه جالب تر این بود که فکر میکردم ادمای این جا از خارجن مثلا 🤣🤣🤣

مثلا خیلی باید شرایط داشته باشی تا عصو بشی و اینا😑

وقتی فهمیدم باردارم خیلی خوش حال شدم مثل همه خانوما ، ولی این حس وقتی دو برابر شد که فهمیدم یه انسان از جنس خودم تو دلم دارم، مثل خودم لطیف، احساساتی، مثل همه دخترای این سرزمین مهربون، من خوش حالم که یه دختر تو دلم دارم، که وقتی به دنیا بیاد موهای طلایی رنگشو براش خرگوشی میبندم، وقتی اولین بار بهم بگه مامان همون جا میمیرم و زنده میشم وقتی اولین بار مقنعه سرش کنه و بره مدرسه من با ذوق نکاهش میکنم، وقتی یه دختر موفق تو جامعه باشه من به خودم افتخار میکنم، دلوین عزیزم، تو اومدی تو زندگیم که بشی همه چیزم، دختر داشتن حس متفاوتیه، و مامان یه دختر بودن متفاوت تر❤

نمدونم سرچ میکردم میاورد تبادل نظر.منم ثبتنام کردم ولی هچی نمدونستم پارسال دیدم پیام تبریک یکسالگیمو فرستاد.منم کنجکاوشدم وازپارسالیه میچرخم اینجا وگرن یکسال بلااستفاده بود😂😂

ماآرزوهامون حبس ابدخورده....💔
2706