2726

لطفا راهنماییم کنید   

الله الله الله الله الله الله الله الله الله الله الله الله الله الله الله الله الله الله الله الله الله الله

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اگه ریشش رو پیدا نکنی دوباره برمیگرده 

دکتر برو 

‏نظر همه محترم نیست! این یک سفسطه ساده لوحانه‌ست که میگه نظر همه محترمه، درستش اینه که «همه حق بیان نظرشون رو دارن» نه این‌که نظر همه محترمه..

دکترم ب من ی محلول داده صورتم ب قدری صاف شده ک باورم نمیشه.شباام خیارو رنده کن باپنبه ابشو بزن ب صورت تا دیقه همین کارو اروم اروم باپنبه انجام بده بعدش بشور ک ابرسانی بشه پوستت

پناه بر تو ک بی واژه مرا میخوانی...
دکترم ب من ی محلول داده صورتم ب قدری صاف شده ک باورم نمیشه.شباام خیارو رنده کن باپنبه ابشو بزن ب صور ...

میشه از برگه ی روی شبشه ی محلولت یه عکس بفرستی تا بدیم بسازن واسمون؟

دکترم ب من ی محلول داده صورتم ب قدری صاف شده ک باورم نمیشه.شباام خیارو رنده کن باپنبه ابشو بزن ب صور ...

اریترومایسین؟؟؟؟؟

میشه پوست خیار گذاشت؟

تنهایی رو ترجیح میدهم به تن هایی که روح شان با دیگری ست ... تنهایی تقدیر من نیست ، ترجیح من است ! لطفا اگر نظر مخالف منو داری و میخوای جنجال به پا کنی ریپلای نکن 🙏 هر گونه توهینی گزارش زده میشه .

البته باید بری دکتر بفهمی برای چی جوش میزنی.برای من هورمونی بود چن تاازمایش دادم و سونوگرافی رفتم ک ببینم کیست دارم یا ن بعدش رفتم ب دکترم نشون دادم گف مشکل ازهورموناته ک بهم ریخته.الان هم قرص میخورم هم داروهای پوستیمو استفاده میکنم در عرض 2 ماه پوست من ازاین رو ب اون رو شد

پناه بر تو ک بی واژه مرا میخوانی...

علت جوش های شما چی بود ؟

تنهایی رو ترجیح میدهم به تن هایی که روح شان با دیگری ست ... تنهایی تقدیر من نیست ، ترجیح من است ! لطفا اگر نظر مخالف منو داری و میخوای جنجال به پا کنی ریپلای نکن 🙏 هر گونه توهینی گزارش زده میشه .
عرق کاسنی و سردیجات البته اگر جوشات هورمونی نیست و محلول کلیندامایسین عالیه

کلیندامایسین دارم استفاده میکنم قرصم دکتر داده با پماد اما اثر نداره فقط پماد  جوشامو خابونده یعنی صورتم صافه فقط رد جوش مونده 

الله الله الله الله الله الله الله الله الله الله الله الله الله الله الله الله الله الله الله الله الله الله
2706