2726
عنوان

ساختم اندام بعد زايمان

591 بازدید | 20 پست

خانومايي ك زايمان كرديد

بعد چجوري اندامتون ب روال سابق برگشت

من شكمم خيلي شل شده.با چي ببندم جمع بشه

شال يا گن؟؟؟

گاهي اوقات خسته ميشم از بچه داري،كلافه ميشم از بيداري هاي شبانه،دست تنها تو ي شهر غريب كه هيچكسو نداري بياد تا پيشت احوالت رو بگيره داغونم ميكنه،(اما)مهم اينه كه پسرم حالا تو بغلمه،همدم تنهايي هامه*****خدايااااشكرت*****تيكر بارداري دوممه💞خداياشكرت💓

ببخشيد ساختن اندام**

گاهي اوقات خسته ميشم از بچه داري،كلافه ميشم از بيداري هاي شبانه،دست تنها تو ي شهر غريب كه هيچكسو نداري بياد تا پيشت احوالت رو بگيره داغونم ميكنه،(اما)مهم اينه كه پسرم حالا تو بغلمه،همدم تنهايي هامه*****خدايااااشكرت*****تيكر بارداري دوممه💞خداياشكرت💓

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من فعلا زایمان نکردم ولی از الان معلومه زیر دلم آویزون میشه نمیدونم اون قسمت رو با چه شکم بندی ببندم که جمع بشه

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           
2728
من فعلا زایمان نکردم ولی از الان معلومه زیر دلم آویزون میشه نمیدونم اون قسمت رو با چه شکم بندی ببندم ...

بارداری؟؟اگه شکمت پایینع گن بارداری بخر ببند

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   

بعد زایمان باید گن میبستی سزارینی هستی یا طبیعی تونت سرچ کن کم کم ورزش کن عظلاتت سفت شه جمع بشه

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   

من خواهرم از بیمارستان اومد سریع زنداییم با یه کتاب و چادر محکم شکمشو بست تا ۱۰ روز

الان اصلا شکم نداره

آلفا هستم💪                                                       آدمای قوی پای رفتنشان سریع است و دست ماندنشان محکم، بستگی دارد اونارو به چه نتیجه ای رسونده باشید....                                    
بارداری؟؟اگه شکمت پایینع گن بارداری بخر ببند

بله باردارم ولی کم مونده دیگه به زایمانم

قبل بارداری یه کوچولو زیر دلم چربی داشتم الان که باردارم اون چربی تو همون قسمت مونده و جلو اومده و شله صد در صد بعد زایمان آویزون میشه نمیدونم چیکار باید بکنم

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           
2706