2726
عنوان

شقاق و پریودی

2374 بازدید | 13 پست

من چند روز قبل پریودیم شکمم سفت کار میکنه وشقاقم اوت میکنه.پریود که میشم دیگه شقاقم وحشتناک میشه چون یکسره شکمم کار میکنه.پریودیمم دردناک.دردام دوتا میشن.چکار کنم؟شیاف آنتی هموروییدم بی تاثیره.آلو بی تاثیر

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

نه دم نوش نه باید رو حرارت مثل چایی دم بکشه 

دردات بخاطر اینه که روده ات و رحمت باد جمع می کنه قولنج میشه

گاهی فقط خودت میفهمی ؛                                        دیگه اون آدم سابق نیستی !
ییعنی خوبم میکنه؟

این ژل خیلی خوبه حتی قبل جراحی از این ژل استفاده میکنن

ولی نمیدونم برات جواب بده یانه 

روزی ۳ بار تو اب گرم بشین 

انجیر وکیویم ملین 

اگر روزی عقل را بخرند وبفروشند ما همه به خیال اینکه زیادی داریم فروشنده خواهیم بود.......................میشه یه صلوات برا خوب شدنم بفرستید😢😭😭😭

شقاق چیه؟؟

○ یه نگاه ب خودت                                                                یه نگاه به طرز فکرت بکن                                                      این دلیل اینجا وایستادنت ✌️

سلام
تجویز آقای دکترخیراندیش رو براتون می گذارم        که هر دو درد پریودی و شقاق ازبین بره   (درد پریودی رو تضمین میدم چون چندین نفر رو باهمین دستور خوب کردم  ولی شقاق رو خودم یا نزدیکانم امتحان نکردیم   >  چون مشکلش رو نداشتیم)
اول برای اینکه آقای دکتر رو بشناسید این کیلیپ رو ببینید        تا  تجویز ایشون براتون اطمینان بخش تر باشه
https://hw14.cdn.asset.aparat.com/aparat-video/15d322adf4be700923e5a2029c3235d215876366-240p__30459.mp4
این دستور برای ازبین رفتن درد پریودی (امتحان ش کردم چند بار برای چندین نفر  جواب داده  مطمئن باش)
1-خوردن یک لیوان عرق رازیانه + یک قاشق عسل (شب قبل خواب)     (می تونی از دم نوش یا جوشانده رازیانه هم استفاده بکنی > جوشانده از همه شون بهتر و اثرگذار ترهه > طریقه استفاده اش هم اینطور ه که یک قاشق سرپر رازیانه رو با دو لیوان آب می ریزی داخل ظرف (شیر جوش یا قهوه جوش)  > 5 الی 15 دقیقه باید روی گاز باشه تا یک لیوان آبش بخار بشه  بعد برش دار صاف ش کن و بگذار کمی خنک بشه و میل کن)
طول مدت این درمان       >   40 شب هه      به غیر از روزهای پریودی     {اگر دیدی جواب گرفتی ولی همچنان کمی دردش مونده ادامه بده تا دردش کامل ازبین بره > رازیانه داخلش هورمون استروژن (هورمون زنانه) داره باعث گرم شدن محیط رحم و گرم شدن کلی بدن میشه _ میل جنسی رو بهبود می بخشه - سینه رو هم سفت و کمی بزرگ تر می کنه > اگر سینه بزرگ داری نترس چون در طول مصرف فقط خوش فرم میشه سفت میشه}
2- خوردن دوسین   شب ها قبل خواب و صبح بصورت ناشتا (تا یک ساعت بعد چیزی میل نشود)     دوسین چیه ؟  ترکیب سیاه دانه نیم کوب شده یک سهم + سه سهم عسل طبیعی
3- کم کردن همه غذاهای سرد مخصوصا پرهیز از سردی جات در شب ها (غذاهای سرد رو در اینترنت سرچ کنید)    ماست و دوغ رو با پودر نعنا مصرف کنید (حتی الامکان یه مدت مصرف نکنید)  شیر رو با خرما یا عسل یا دارچین میل کنید - ترشی و سرکه یه مدت نخورید - در منزل خرما داشته باشید و هر روز بیشتر از 10 تا دانه میل کنید

درمان شقاق و یبوست حاصل از اون   >  این هم لینک  https://t.me/hakimkhirandish/2596
https://t.me/hakimkhirandish/2669
توصیه ایشون برای درمان یبوست  خوردن سالاد با روغن بادام شیرین (توی سالاد پر از مواد فیبری باشه مثل کاهو)        و برای درمان شقاق اول توصیه می کنن که حجامت ناحیه ساکرال انجام بدید     اگر کامل بهبود پیدا نکرد و وضعیت بواسیر در حد عمل جراحی بود > نزدیک به موضع 5-7 عدد زالو بندازید   بطور کامل درمان میشه

اطلاعاتی هرچند محدود در مورد مسائل روان شناسی دارم   در همون حد اگر کمکی از دستم بربیاد دریغ نخواهم کرد