2726

سعى كن شبها شام ٣٠ گرم نون و يه تخم مرغ آب پز بخورى سريعتر لاغر ميشى برنج هم هفته اى يكبار اونم فقط چهار قاشق برنج دو قاشق خورشت همراه غذات هم سالاد بخور با آب ليموترش تازه 

فيزيك بعدها ثابت ميكند در روزهاى بارانى جاى خالى آدمها "بزرگتر" ميشود 

سلام دوست عزیز اگه استپ وزنی داری میتونی از ابستاپ استفاده کنی .... این محصول رو حتی تو داروکده هم سرچ کنی میاره ، ترکیباتش جوری هستش که هم کمک میکنه برا کاهش اشتها هم کمک میکنه برا افزایش متابولیسم بدن ... من خودم مصرف کردم تو دوره اول حتی شاهد تغییرات خوبی میشی ... 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
سعى كن شبها شام ٣٠ گرم نون و يه تخم مرغ آب پز بخورى سريعتر لاغر ميشى برنج هم هفته اى يكبار اونم فقط ...

ممنونم گلم رژیم دارم یه مکمل میخوام در کنار رژیمم استفاده کنم

نه عوارض نداره ، اتفاقا برا من هم کارشناس تغذیه پیشنهاد داده ، و من خودم کلی تو سایتها سرچ کردم ، سایت داروکده ، گوگل ، خود شرکت کارن ، بعدا مصرف کردم خیلی راضیم 

نه عوارض نداره ، اتفاقا برا من هم کارشناس تغذیه پیشنهاد داده ، و من خودم کلی تو سایتها سرچ کردم ، سا ...

ممنون خیلی لطف کردی حالا یه سرچ میزنم اطلاعات کاملترو میگیریم 

سلام دوست عزیز اگه استپ وزنی داری میتونی از ابستاپ استفاده کنی .... این محصول رو حتی تو داروکده هم س ...

سلام . منم خواهرم ابستاپ استفاده کرد و تا اللن دو سایز کم کرده خیلی هم نتونسته طبق رژیم پیش بره . 

2706