2726
عنوان

خیلی درمونده ام اگه کنکور لغو بشه چی؟؟؟!!!😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 525 بازدید | 62 پست
کنکور ممکنه به تعویق بیوفته ولی هیچوقت لغو نمیشه

دیگه المپیک به اون عظمت یه سال به تاخیر افتاد . چرا کنکور نشه ؟!

با دو دسته آدم نمی شود بحث کرد : بی سواد و با سواد (( سمفونی مردگان، عباس معروفی))

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
نهایت میفته سال دیگه غصه نخور وقت بیشتری داری 

عزیزم اخه انموقع باید شرایط سنی دانشگاه فرهنگیان رو هم ی سال ببرن بالا

برایم مهم نیست ؛ کسی که از من گذشت می خواهد با یک نفر ادامه دهد یا صد نفر!چیزی که اورا مهم میکرد علاقه وتعهدش به من بود بدون اینها همه را به یک چشم میبینم ..همه آدم هایی که ترکتان کرده اند یک روز برمیگردند ازالان خودتان رابرای حرف های آن روز آماده کنید مبادا خام شوید.یادتان باشد که هیچ چیزی تغییر نکرده، اوهمان ادم سابقی است که بهتر از شما راپیدا نکرده است.....عاشقتونم برا سلامتی خودم وخونواده امم ک ی صلوات و حتما میفرستی😊

🔺️واکنش وزیر علوم به پیشنهاد مجلس مبنی بر عدم برگزاری کنکور۹۹

🔹با توجه به اینکه کنکور در تابستان برگزار می‌شود، اظهارنظر در این مورد زود است

🔹بدیهی است که برای رشته‌های پُرطرفدار هنوز برگزاری آزمون لازم است و جایگزین مورد قبول تعیین نشده است/ایلنا

@khabarfouri

خدایا مرسی❤️💋
عزیزم مگ معدلت چنده؟ اگ براساس سوابق بشه همه ی رشته های دانشگاهی در صورت داشتن معدل بالا شانست خیلی ...

معل کل یا فقط پیش دانشگاهی 

برایم مهم نیست ؛ کسی که از من گذشت می خواهد با یک نفر ادامه دهد یا صد نفر!چیزی که اورا مهم میکرد علاقه وتعهدش به من بود بدون اینها همه را به یک چشم میبینم ..همه آدم هایی که ترکتان کرده اند یک روز برمیگردند ازالان خودتان رابرای حرف های آن روز آماده کنید مبادا خام شوید.یادتان باشد که هیچ چیزی تغییر نکرده، اوهمان ادم سابقی است که بهتر از شما راپیدا نکرده است.....عاشقتونم برا سلامتی خودم وخونواده امم ک ی صلوات و حتما میفرستی😊
🔺️واکنش وزیر علوم به پیشنهاد مجلس مبنی بر عدم برگزاری کنکور۹۹ 🔹با توجه به اینکه کنکور در تابست ...

خدا از دهنت بشنوه اگه با سوابق برن دانشگاه واسه اونایی که بیستن خوبه

پرورده کوردم ایلام خاکمه❤ تیکر کنکورمه😍توروخدا لایک نکنین🙏
2706