2410
2553
عنوان

خانما و اقايوني كه از گوشي ايفون سر در ميارن

| مشاهده متن کامل بحث + 290 بازدید | 27 پست
😱چرا میخوای مخفی کنییییی؟

عزيزم توضيح دادم نياز به اين شكلك نيست هر كسي يراي كارش دليلي داره قرار نيست ديگري تعجب كنه

عضو گروه رز نارنجي ،وزن شروع ٧٢ وزن هدف ٦٠ 🔥🔥🔥🔥  هر چي كه خدا بخواد... خدا كه بدمو نميخواد...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پسورد گوشیتو عوض کن که اصلا گوشیتو نتونه برداره

ناراحت ميشه خب😔

عضو گروه رز نارنجي ،وزن شروع ٧٢ وزن هدف ٦٠ 🔥🔥🔥🔥  هر چي كه خدا بخواد... خدا كه بدمو نميخواد...
2456
وقتی تو گوگل میری تو پیج کسی یه صفحه میاد ک میخوای با اکانتت وارد بشی گزینه ی اولو بزن بعد اسم اسمو ...

ممنون عزيزم

قسمت گوگل میشه 

الهی دورت بگردم قلب من ⁦❤️⁩همسرم همه دنیامه الهی من فداش بشم یکی یه دونه من قربون اون صداش بشم من همه ی زندگیه منه..کسی بیاد سمتش پر پرش میکنم 😁لطفا پروفایلمو کپی نکنید اینجا منو با این پروفایل میشناسن..ممنون عزیزان ⁦❤️⁩
ناراحت ميشه خب😔

چه ناراحتی بنظرم اگه بچه است همون کار انجام بده چون اینستا خیلی کسترده است و بعضی موارد اصلا مناسب سنش نیس اگه بچه است 

دوستاي خوبم برام دعاكنيد تا مشكلم حل بشه🥰🌺
يعني برنامه رو ميخام پنهان كنم اجيم خيلي ميره توي اينستام تمام شارژم ميره ميخام پنهانش كنم

رمز بزار برای گوشیت

در تاریخ 99/9/9 به آرزوم رسیدم                                 اگه ج ندادم فکر نکن میترسم دارم به حقوق حیوانات احترام میزارم ;)                                    این کاربری سه نفرى بوده حالا شدیم دونفری            l❤u                      کیا مثل من عاشق چیستانن ؟!سه تا زن تو دنیا از همه خوشگل ترن اگ گفتی چه کسانی هستند؟؟ میدونم که هیچکی نمتونه بگه خوب من به شما میگم!!👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭💁💁💁مامانم خشمل چشم ابی م 🙈😘، انعکاس تصویرش تو آینه و سایه اش !
2714
چه ناراحتی بنظرم اگه بچه است همون کار انجام بده چون اینستا خیلی کسترده است و بعضی موارد اصلا مناسب س ...

نه بچه نيست

چطور عزيزم؟

قسمت گپگل برو ی صفحه باز من ت اینستا مثلا بزن عکس دخترونه اینستا خودش بعد چند دقیقه می‌ره ی حساب گوگل میده واسه اینستا اونجا برو پیج بزن 

الهی دورت بگردم قلب من ⁦❤️⁩همسرم همه دنیامه الهی من فداش بشم یکی یه دونه من قربون اون صداش بشم من همه ی زندگیه منه..کسی بیاد سمتش پر پرش میکنم 😁لطفا پروفایلمو کپی نکنید اینجا منو با این پروفایل میشناسن..ممنون عزیزان ⁦❤️⁩

توی گوگل بزن بعد LOGIN کن اسمت و رمزت بزن وارد شو 

دوستای مهربونم میشه برای ارامشم و موفق شدنم با دلای پاکتون یه صلوات مهمونم کنین؟😘 اگه خواستین بهم بگین فرستادین منم براتون جبران کنم 🥰