2726
عنوان

شوهرم ازصاحب کارش پول میخواد

259 بازدید | 23 پست

توکارساخت وسازه ۵۰میلیون پول میخواد صاحب کارش میگه کاررو تموم کن یک جابهت میدم شوهرمم میگه هیچ اعتباری نیس قراردادمحضری ندارم باهاش که بده ازطرفی هم میگه اگه کارو بخوابونم لج میکنه اونم منو اذیت میکنه سر پول دادن صاحب کارشم پولداره موئسسه شرکت لبنیاتیه چوپانه شاید بشناسین 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

باید کنار بیان

خورد خورد ازش نمیشه گرفت؟

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
2728

چرا ابرو بنده خداروميبري؟؟؟؟خودشون بايد باهم حرف بزنن مشكلشون و حل كنن ديگه🤔🐀از اول مگه باهم سنگاشون و وا نكندن ك چند درصد و اخر كار بگيرن

هيچ چيز به اندازه خرافات براي حكم راني بر توده سودمند نيست.

والا رییس قبلی منم مثل رییس شوهر شما بود، دقیقا با همین بهونه پول مردم رو نمیداد و مجبورشون میکرد کار رو تموم کنن، بعدم با کلی برو و بیا و دعوا و منت چک شش ماهه میداد

کار رو بخوابونه تهدیدش کنه به شکایت، بعضیا فقط زبون زور رو میفهمن. دوندگی داره ولی بازم زودتر به پولش میرسه، هزینه شکایتم میفته گردن خودش

چرا ابرو بنده خداروميبري؟؟؟؟خودشون بايد باهم حرف بزنن مشكلشون و حل كنن ديگه🤔🐀از اول مگه باهم سنگاش ...

منکه نگفتم نمیده میگه اخر کار میدم که ابروشوببرم اتفاقا سه ماه داره براش کار میکنه پول پر برکتی هم داره نمیدونم چرا حالا داره اینجوری میگه

قبل شوهرت صاحب کارشو بخونه دعای فتح نامه بخونه پولشو میده .رفت خوند اثر کرد منو دعا کن ابجی

ماه را گم نکنی...!                                                            جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک(صلوات)                                (اللهم عجل لولیك الفرج بحق زینب کبري س)                           (ظهور نزدیک است ان شاءالله )                                                    
کارت اصلا اخلاقی نیست که آبرو بنده خدارد بردی هااا  ضمناشوهرتون به این آدم با این همه اسم و رس ...

چرا ابروشوببرم منکه نگفتم گفته نمیدم گفته اخر کارت بهت میدم منم فقط ی نظر خواهی کردم

قبل شوهرت صاحب کارشو بخونه دعای فتح نامه بخونه پولشو میده .رفت خوند اثر کرد منو دعا کن ابجی

بنده خدا ادم خوبیه والا تا الان که بد حسابی نکرده شوهرم میگه زیر اب زن تو کار زیاده 

2706