2737
2734
عنوان

لباس بچه همدان

2743 بازدید | 44 پست

سلام خانمامیشه چن تامرکزخریدبهم معرفی کنیدواسه لباس بچه البته ارزونم باشه من چون لباس زودبه زودمیخرم قیمتش پایین باشه بهتره 

میگن باکسی که عاشق بوده واردرابطه نشین بوی معشوقه اش که بیادمیزنه زیرهمه چی😭😭😭😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مرکز خرید گرونه البته کیفیتشونم خوبه مگه از مغازه های دور میدان چیزی پیدا کنی من یه کانالی دارم حضوری هم میفروشه نسبتا قیمتاش خوبه تو حصار هستش اسم مغازش ارزانکده فسقلیهاس من نتی سفارش دادم خودم نرفتم تاحالا 

آنه...تکرار غریبانه ی روزهایت چگونه گذشت.‌..
2731
برو پیش پزشک قانونی و انتقال خون پوشام ماهک کلی لباس بچه شیک و قشنگ داره از ۲۵ تومن تا نهایت ۴۵ تومن ...

ممنون فروش اینترنتی ندارن

مرکز خرید گرونه البته کیفیتشونم خوبه مگه از مغازه های دور میدان چیزی پیدا کنی من یه کانالی دارم حضور ...

ممنون میشه آدرس اینترنتیشوبدی

2738

من همدانی نیستم بخاطرکارشوهرم اومدیم همدان ازیه بوتیک خریدمیکردم که واقعاباگرون فروشیش سرمیبره یه بلیزوشلوارتوخونه رومیده صدتومن واقعازیاداا

نه.احتمال قوی باز هست از انتقال خون پایینتر نرسیده ب ۴ راه تعاون.اون محدودس

ممنونم عزیزم

برو پیش پزشک قانونی و انتقال خون پوشام ماهک کلی لباس بچه شیک و قشنگ داره از ۲۵ تومن تا نهایت ۴۵ تومن ...

ماهک هم خوبه من قبلا زیاد میگرفتم ولی بیشتر واسه تو خونه خوبه تا بیرون

2706