2737
2734

عرق زیره

با توجه به فوایدی : زیره ضدچاقی،ضدنفخ، بادشکن، تقویت اعصاب، کاهش چربی خون و... مصرف آن برای خانم های باردار توصیه نمی شود زیرا مصرف عرق زیره در ماه های آخر بارداری ، احتمال ابتلای زردی در نوزاد را بالا می برد و پوست نوزاد را تیره می کند.

عرق گیاهی سنبل الطیب

دلیل منع مصرف در دوران بارداری ایناست که مضر برای کلیه هاست اما مصرف اندک این عرق مشکلی ایجاد نمی کند.

عرق گیاهی رازیانه

مصرف عرق رازیانه به علت تقویت هورمون های زنانه در دوران بارداری توصیه نمی شود زیرا از نظر هورمونی روی جنین چه دختر و چه پسر اثرات سوء می گذارد.

عرق گیاهی شیرین بیان

مصرف این عرق باعث بالا بردن فشار خون افراد برای خانم های بارداری که به فشارخون مبتلا هستند میشود بنابراین، توصیه نمی شود.

عرق گیاهی نعناع

ریفلاکس یا ترش کردن معده  دربارداری از مشکلات رایج است است.  اماد اما مصرف این عرق به دلیل افزایش یبوست ، ابتلا به ریفلاکس و ترش کردن معده توصیه نمی شود

پس بهتر است این دسته از خانم ها برای درمان نفخ شکم به سمت عرق نعناع نروند. و به جای آن از عرق زنیان استفاده کنند.

اصلاعرقیجات نبایدخورد

اونم هرزمانی

مادرشوهرمن یه بار آموکسی کلاو زدن...گرمیشون شد...همه گفتن بایدکاسنی بخوری...لیوان لیوان کاسنی خوردن....دکترگفته بود فقطططط خدارحمت کرده کی گفته تتوانقدرعرق کاسنی بخوری  کبد داغون کرده

باتمام وجود به وجود پرازعشق ومهربونیت افتخارمیکنم دخترکوچولوی من❤

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
اصلاعرقیجات نبایدخورد اونم هرزمانی مادرشوهرمن یه بار آموکسی کلاو زدن...گرمیشون شد...همه گفتن با ...

وای منم صورتم جوش زده روزی نصف لیوان میخورم مشکلی داره یعنی؟

فقط 12 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌷
وای منم صورتم جوش زده روزی نصف لیوان میخورم مشکلی داره یعنی؟

اصلااینجوری نخور

اصلا

روزی نصف لیوان که هرروزی بشه خوب نیس

مثلادوروزتوهفته بخور

باتمام وجود به وجود پرازعشق ومهربونیت افتخارمیکنم دخترکوچولوی من❤
اصلااینجوری نخور اصلا روزی نصف لیوان که هرروزی بشه خوب نیس مثلادوروزتوهفته بخور

مرسی

اصلا فکر نمیکردم مضر باشه هیچ چیز بدی راجبش نشنیده بودم فکر میکردم خنکیه خوبه

فقط 12 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10