2726

سلام خانما خوبین من هر پوشکی برای دخترم استفاده کردم حساسیت میکنه راحت نیست اصلأ یه سری پوشک گرفتم از بازار اسمش ببم بود خیلی باهاش راحت بود اما الان تموم شده حساسیت کرده باز کسی تا حالا خریده ببم شما از کجا میخرید بازار که بستست نمیدونم کجا پیدا کنم چی بگریم حالا

کامفی

بارداری دوممو ۱۷ هفته متوجه شدم 😍چون پسر کوچولومو شیر میدادم پری نمیشدم ❤️رفتم سونو به هوای ۵-۶ هفته ، بهم یه موجوده کامل که داشت دست و‌پا می زد نشون داد، ❤️❤️یه ناخواسته ی خواستنی ❤️❤️❤️کوچولوی اولم ۱۵ اذر به دنیا اومد این یکیم دکتر ۱۶ اذر تاریخ داد 😍😍😍 اگه معجزه نیست پس چیه؟؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

بارلی. خیلی راضیم

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...

مولفیکس کانفی بارلی اینارو استفاده کردم حساسیت نداشت

ولی از همه بهتر و باصرفه تر کانفی 

بارلی نم میده 

مولفیکس هم پشتش کوتاس

دخترم لاوین    و پسر کوشولوی مسافرم آرژین  

خواهر من برای پسرش کانفی میخره  بهش خیلی میسازه اما اونجایی که میخره پوشک ببم هم داره چون من خرید اینترنتیاشو انجام میدم دیدم. سایتا ی فروشگاهی باید داشته باشن اما این سایته که ما خریدیم هم قیمتاش نسبت به جاهای دیگه بهتر بود مولفیکسم داشت فکر کنم

مولفیکس کانفی بارلی اینارو استفاده کردم حساسیت نداشت ولی از همه بهتر و باصرفه تر کانفی  بارلی ...

آره کانفی هم میگن خوبه انگار از کجا میگیرین شما میخوام سفارش بدم

خواهر من برای پسرش کانفی میخره  بهش خیلی میسازه اما اونجایی که میخره پوشک ببم هم داره چون من خر ...

إإإ خوبه پس سایتشو آدرسشو میفرستین ببینم چطوره شاید یه کانفی هم سفارش دادم میگن خوبه

2706