2737
2734
عنوان

دوستان این چه معنی میده

196 بازدید | 11 پست

ینفر معمولا نتش باز باشه ولی تو ساعتی که امکان داره تو بهش اس بدی نتشو ببنده ولی تا نتشو بازکرد ج استو بده این یعنی چی این کارش چه معنی میده

.............................

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

سوتفاهم

بدبرداشتی. چون اگه میخواست جوابت نمیداد

جذابیت ظاهری تنها 50درصدچیزی است که شما دارید،50درصدبقیه،چیزی است که دیگران گمان می کنند شما دارید》(سوفیا لورن) خانما لطفا کتاب زنان زیرک روبخونیدمخصوصا دختران مجرد😊                     😍لطفا انسان باشید😍  ......خدایا به خاطر داده هات شکر .....فقط اونا روازم نگیر لطفا......

شاید سوءتفاهم باشه و اون ساعت دستش بند باشه

همه ی ما فقط 2 جور شب تو زندگی داریم.شبی که میخواهیم زودتر صبح شود و شبی که دعا میکنیم هرگز صبح نشودو مرز بین این،تنها یک(اوست)که رفته باشد و یا مانده باشد.

شاید عمدی نیست قطع کردن نتش🙄

در غیر اینصورت شاید نمیتونه آنلاین باهات چت کنه

در این فکرم من و دانم که هرگز    مرا یارای رفتن زین قفس نیست    اگر هم مرد زندانبان بخواهد       دگر از بهر پروازم نفس نیست    
2738

خب شما یه تایم دیگه از روز بهش پی ام بده همیشه سر ساعت نده که نتونه نتشو خاموش روشن کنه یه بار صبح یه بار ظهر

خدایا خودت مواظب هدیه ای که بهم دادی باش   برای سلامتی تو دلیم یه صلوات میفرستین ؟
یعنی امکان داره که بخواد تا پیام من دستش رسید ج بده و من نگم اس منو تحویل میگیری ولی سین نمی کنی

توتایمهای مختلف تست کن اگه همون اتفاق افتاد کارآگاه  بازی دربیار

جذابیت ظاهری تنها 50درصدچیزی است که شما دارید،50درصدبقیه،چیزی است که دیگران گمان می کنند شما دارید》(سوفیا لورن) خانما لطفا کتاب زنان زیرک روبخونیدمخصوصا دختران مجرد😊                     😍لطفا انسان باشید😍  ......خدایا به خاطر داده هات شکر .....فقط اونا روازم نگیر لطفا......