2058
2075
عنوان

کیا باعشق باهمسرشون ازدواج کردن

215 بازدید | 27 پست

و همسرشونم پولدار 😅😎

سر بزنید به اینجا☺اللهم عجل لولیک الفرج به حق زینب کبری(س)ما بیهوده به این دنیا نیومدیم یه توصیه دوستانه :برید بگردید ببینید هدف آفرینش و خلقت خودتون چیه برای اون زندگیتون بسازیدostad_shojae@اینجا کمکتون میکنه.              قربون غریبیت آقا😔

من

علی؟!!!!!                                                                           همسر عزیزتر از جانم💖 خداروشکر میکنم که تورو با من آشنا کرد.. خداروشکر میکنم که همسرم شدی و دنیامو زیباتر کردی.. خداروشکر میکنم که بابای پسرم تو هستی👶💗یادمه اولین‌بار که منو دیدی گفتی میخوام خانوم خونم باشی و من باورت نکردم..تورو از خودم روندم💔 ولی الان چهارساله که خانوم خونتم و بابتش هزاران بار خداوند رو شکر میکنم💋بمونی برام مرد بی نظیر من🤴👸💞💞💞

با عشق هستیم ولی هنوز ازدواج نتونستیم بکنیم 

پولدارم نیستیم😅

💍تـنـهّا بـبـعـــــــ🐏ـــی در عـلـفـزار قلـبــمـــــ❤ــی اّمـیــــــــر حـــســــیــــن جــانم💍

چه جالب دقیقا منم همین مشکل رو داشتم از طریق دکتر ساینا آنلاین با یه دکتر مطرحش کردم و راهنماییم کردند. برای من خیلی تجربه خوبی بود.

اینم سایت‌شون 

2073

با عشق ولی نه انقدر پولدار اونقدری که بگیم خدایا شکرت دستمون جلوی بنده ات دراز نیست 

خدایا مراقب ویهان وماکانم و همسر عزیزم باش  قربون دوتا پسر تپلم برم من..اگه جواب بی ادبیتو نمیدم یعنی در حد من نیستی پس انقدر خودتو خاروخفیف نکن و زور نزن 

من امدم موز بردارم 🙁

فقط 12 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخوام؟؟؟؟  اونایی که منو به اینجا رسوندن , هیچوقت ازم معذرت نخواستن...                                                 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻                                                   میشه واسم دعا کنید به خواستم برسم؟ممنون                     
همون قضيه عشق يا پول عشق پولدار 😂😂

نه میخوام ببینم هست کسی جفتش باهم داشته باشه😁

سر بزنید به اینجا☺اللهم عجل لولیک الفرج به حق زینب کبری(س)ما بیهوده به این دنیا نیومدیم یه توصیه دوستانه :برید بگردید ببینید هدف آفرینش و خلقت خودتون چیه برای اون زندگیتون بسازیدostad_shojae@اینجا کمکتون میکنه.              قربون غریبیت آقا😔
2051
من امدم موز بردارم 🙁

😁😍😘❤

نه میخوام ببینم هست کسی جفتش باهم داشته باشه😁

هست عزیزم خیلیا تو همین سایت هم هستن عاشق و پولدار...ما عاشق بودیم اولش پول نداشتیم زیااد ولی الان شکرخدا راضیم از همه چی و بی نیاز شدیم

علی؟!!!!!                                                                           همسر عزیزتر از جانم💖 خداروشکر میکنم که تورو با من آشنا کرد.. خداروشکر میکنم که همسرم شدی و دنیامو زیباتر کردی.. خداروشکر میکنم که بابای پسرم تو هستی👶💗یادمه اولین‌بار که منو دیدی گفتی میخوام خانوم خونم باشی و من باورت نکردم..تورو از خودم روندم💔 ولی الان چهارساله که خانوم خونتم و بابتش هزاران بار خداوند رو شکر میکنم💋بمونی برام مرد بی نظیر من🤴👸💞💞💞
هست عزیزم خیلیا تو همین سایت هم هستن عاشق و پولدار...ما عاشق بودیم اولش پول نداشتیم زیااد ولی الان ش ...

چه خوب خداروشکر ❤😘😍

2082

من قبل اینک با همسرم ازدواج کنم دوست بودیم تو حین دوستی ی پسر فامیل ب شدت عاشقم بودو پولدارم بود خودش نه ها بابا پولدار بود ولی دوست پسرم کارگر بود.

هرجور با خودم فکر کردم عشقو ب پول ترجیح دادم وبا دوست پسرم ازدواج کردم اون عاقام ۵سال بعد من ازدواج کرد 

و الانم اصلا پشیمون نیستم

من قبل اینک با همسرم ازدواج کنم دوست بودیم تو حین دوستی ی پسر فامیل ب شدت عاشقم بودو پولدارم بود خود ...

عزیزم😍خدا عشقتون جاویدان کنه.خداروشکر عزیزم

البته همسرم اونموقع کارگر بود الان زندگیمون خداروشکر ازاین رو ب اون رو شده . ولی عشق خیلی ضروریه تو ...

خداروهزاران بار شکر ان شاالله همیشه شاد بمونید

1718