1711
1707
عنوان

کیا باعشق باهمسرشون ازدواج کردن

196 بازدید | 27 پست

و همسرشونم پولدار 😅😎

اللهم عجل لولیک الفرج به حق زینب کبری          یه توصیه دوستانه :برید بگردید ببینید هدف آفرینش و خلقت خودتون چیه برای اون زندگیتون بسازیدostad_shojae@اینجا کمکتون میکنه

من

علی؟!!!!!                                                                           همسر عزیزتر از جانم💖 خداروشکر میکنم که تورو با من آشنا کرد.. خداروشکر میکنم که همسرم شدی و دنیامو زیباتر کردی.. خداروشکر میکنم که بابای پسرم تو هستی👶💗یادمه اولین‌بار که منو دیدی گفتی میخوام خانوم خونم باشی و من باورت نکردم..تورو از خودم روندم💔 ولی الان چهارساله که خانوم خونتم و بابتش هزاران بار خداوند رو شکر میکنم💋بمونی برام مرد بی نظیر من🤴👸💞💞💞

توی سایته دکترساینا کلی پزشک متخصص هستند که میتونی آنلاین باهاشون گفتگو کنی 

و هر چی سوال پزشکی داری ازشون بپرسی

1713

من امدم موز بردارم 🙁

چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخوام????  اونایی که منو به اینجا رسوندن , هیچوقت ازم معذرت نخواستن...                                                 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻                                                   تیکر حاجتمه.میشه واسم دعا کنید به خواستم برسم خوشگلا?ممنونم                      
همون قضيه عشق يا پول عشق پولدار 😂😂

نه میخوام ببینم هست کسی جفتش باهم داشته باشه😁

اللهم عجل لولیک الفرج به حق زینب کبری          یه توصیه دوستانه :برید بگردید ببینید هدف آفرینش و خلقت خودتون چیه برای اون زندگیتون بسازیدostad_shojae@اینجا کمکتون میکنه
1716
من امدم موز بردارم 🙁

😁😍😘❤

نه میخوام ببینم هست کسی جفتش باهم داشته باشه😁

هست عزیزم خیلیا تو همین سایت هم هستن عاشق و پولدار...ما عاشق بودیم اولش پول نداشتیم زیااد ولی الان شکرخدا راضیم از همه چی و بی نیاز شدیم

علی؟!!!!!                                                                           همسر عزیزتر از جانم💖 خداروشکر میکنم که تورو با من آشنا کرد.. خداروشکر میکنم که همسرم شدی و دنیامو زیباتر کردی.. خداروشکر میکنم که بابای پسرم تو هستی👶💗یادمه اولین‌بار که منو دیدی گفتی میخوام خانوم خونم باشی و من باورت نکردم..تورو از خودم روندم💔 ولی الان چهارساله که خانوم خونتم و بابتش هزاران بار خداوند رو شکر میکنم💋بمونی برام مرد بی نظیر من🤴👸💞💞💞
هست عزیزم خیلیا تو همین سایت هم هستن عاشق و پولدار...ما عاشق بودیم اولش پول نداشتیم زیااد ولی الان ش ...

چه خوب خداروشکر ❤😘😍

1436

من قبل اینک با همسرم ازدواج کنم دوست بودیم تو حین دوستی ی پسر فامیل ب شدت عاشقم بودو پولدارم بود خودش نه ها بابا پولدار بود ولی دوست پسرم کارگر بود.

هرجور با خودم فکر کردم عشقو ب پول ترجیح دادم وبا دوست پسرم ازدواج کردم اون عاقام ۵سال بعد من ازدواج کرد 

و الانم اصلا پشیمون نیستم

من قبل اینک با همسرم ازدواج کنم دوست بودیم تو حین دوستی ی پسر فامیل ب شدت عاشقم بودو پولدارم بود خود ...

عزیزم😍خدا عشقتون جاویدان کنه.خداروشکر عزیزم

البته همسرم اونموقع کارگر بود الان زندگیمون خداروشکر ازاین رو ب اون رو شده . ولی عشق خیلی ضروریه تو ...

خداروهزاران بار شکر ان شاالله همیشه شاد بمونید

1712