2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

مرغ رو به نمک و زرد چوبه اغشته کن 

بعد داخل روغن سرخ کن 

بعد پیاز و فلفل دلمه ای و رب رو سرخ کن بهش بزن 

آخر سر زعفرون فراووون بریز روش 

با پلو زعفرونی و زرشک تفت داده 😋😋😋😋

خدایا شکرت بخاطر بچه سالمم🌹🙏🏻❤️

مرغتو با پیاز و آب بپز

بزار قشنگ به نیمه آماده برسه

بعد آبکشی کن و پیازشو بریز بره

توی روغن سرخ کن و با ادویه و اب زعفرون در حد نصفه لیوان با شعله کم بزار بپزه

رب نزن فقط زعفرون حواست باشه آب مرغت کشیده نشه که خشک بشه

من همیشه مرغ رو میپزم با پیاز فلفل دلمه ای بعد ریش ریش میکنم،پیاز رنده شده سرخ میکنم مرغ رو اضافه میکنم هویج رنده شده فلفل دلمه ریز،زرشک،ادویه،یکم رب با رعفران فلفل سیاه عاااالی میشه همه خوششون میان

جاذبه چشمات از زمینم بیشتره❤

مرغ گرم اوه داری سرخش کن بعد بزار توی دستگاه بخار پز بشه بع دربیار بزارش توی ماهیتابه ای ک مرغ ها رو سرخ کرده بودی پودر سیر رب پیاز رنده شده زردچوبه نمک و فلفل بریز بعد یه کم رب ها سرخ شدن آب بریز بزار جا بیوفته برای زرشگ هم روغن و زرشک رو بزیز داخل یه ظرف یه کم در حدیک دقیقه سرخش کن بعد یه قاشق شکر بریز و ودوتا سر نوشابه گلاب... اگه زعفرون هم داری زعفرون آب شده غلظ درست کن بریز روش بعد برنج بریز داخل این ظرفت روی وقتی برنج رو کشیدی رو بشقاب ها یا دیس ها چن قاشق از این برنج و زرشک و زعفرون بریز

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️

مرغارو بشور براز آبش بره

بعد روغن داغ کن نمک بزن مرغارو سرخ کن حسابی بعدم زردچوبه بزن

بعد تو ظرف دیگه پیاز خورد کن تفت بده با ادویه نمک فلفل زردچوبه دارچین کم خوب بعد یه هویج و یکم فلفل دلمه اضافه کن تفت بده بعد رب اضافه کن سرخ کن 

حالا اون مرغارو که خوب طلایی و سرخ شدن رو بچین داخل این مواد 

بعدم سه لیوان آب  جوش بریز 

زیرشو زیاد کن تا جوش بیاد بعدم کم کن تا خوب بپزه 

زرشک و بشور با کره تفت بده یه کوچولو شکر بریز که ترشیش و کم کنه چند تا قطره زعفرون هم بریز 

اینو بزار کنار 

مرغ و سرخ کن قشنگگگگگ . بعد توی همون روغن یه پیاز درشت رنده شده رو سرخ کن توش رب بریز تفت بده زردچوبه و فلفل سیاه و هویج و فلفل دلمه هم بریز ک بوی مرغ و بگیره

بعد یه لیوان ابجوش بریز . حالا این سس و بریز ردی مرغهای سرخ شده. یکساعت حدودا بزار رو شعله متوسط تا بپزه

برنجت و ابکش کن . کف قابلمه نون بنداز برنج و دم کن 

موقع سرو هم ازون زرشک و زعفرون بریز تو یه کاسه و یکم برنج بریز قاطی کن 

بریز روی برنجت

پستی که میزارم واسه استارتره اگه مخالفی به خودت مربوطه منو ریپلای نکن 👊

اگه مرغت هم گرم. نیست بزاری توی یه قابلمه با پیاز فراوون بپزه یا بزار توی دستگاه خار پز بشه  بعد مرغ ها دربیار سرخ کن بعد از همون آب  مرغ جدا کن بدون پیاز   بریز توی ماهیتابه ک مرغ رو. سرخ کردی بعد هم پودر سیر فلفل و نمک و زردچوبه و رب بریز بزار جا بیوفته.. دیگه سیب زمینی هم میتونی کنارش سرخ کنی بزاری

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️
2706