2726

سعلام دوستان خوبین میخام ازارایشگری بدونم اینکه راضی هسین درامدتون چجوریه بدی خوبیش چیه؟واینک تومیکاپ پول یا شینیون یا رنگ ومش یاکاشت ناخن و...مرسی

خـــــــــــدایــــــــــــــــا قـــــــلـــــــــبـــــــــم بـــــــــه عـــــــــــــــشــــــــــق تــــــــــــــــــــــــــوزنــــــــــــــــده اســــــــــــــــــــت❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام عزیزم من ناخنکارم راستش درامدش خوبه ولی بایدخیلی تمرین کنی حرفه ای بشی ووسایلش خیلی گرونه مشتریم بایدصبرداشته باشی میدابشه خیلی کاره سختیه اعصاب ودقت میخوادکلی ظریف کاری داره و....

شادباش...این دشمنتوغمگین میکنه👍🏼😎
2728
رنگویادبگیر

یعنی مشتری بیشترداره درامدش چحوریه

خـــــــــــدایــــــــــــــــا قـــــــلـــــــــبـــــــــم بـــــــــه عـــــــــــــــشــــــــــق تــــــــــــــــــــــــــوزنــــــــــــــــده اســــــــــــــــــــت❤
سلام عزیزم من ناخنکارم راستش درامدش خوبه ولی بایدخیلی تمرین کنی حرفه ای بشی ووسایلش خیلی گرونه مشتری ...

عزیزم ان شااللهـموفق باشی همیشه مثلاچن ماه یاچن سال بعددسگاش چ قیمته دسگارو میتونی جایی ام ببری؟

از همون اول به برند شدن و به روز بودن فک کن. البته من آرایشگر نیستم مشتری هستم

یعنی چی؟توضیح بده

عزیزم ان شااللهـموفق باشی همیشه مثلاچن ماه یاچن سال بعددسگاش چ قیمته دسگارو میتونی جایی ام ببری؟

فدات دوسه ماه هرروز تمرین کنی دستت سفت میشه اره گلم دستگاهشم همه جامیتونی ببری کل وسایل اندازه یه ساک ورزشیم نمیشه دستگاهم ازدویست شروع میشه به بالا اگه اسم یاتنگی نفس داری وارداین کارنشو من اسم دارم دکترگفته زیادنبایدکارکنم خواستی بیایی تواین کاروسیله خواستی من اشنادارم سه چهاربارازوسیله استفاده کرده شوهرش نمیذاره کارکنه باقیمت خیلی مناسب میفروشه کدام شهری؟

شادباش...این دشمنتوغمگین میکنه👍🏼😎
رنگ و مش سخته؟چقدر طول ميكشه ادم حرفه اي بشه؟

نه اصلاهمین که دوره هاشوبگذرونی البته کلاس حرفه ای وانجام بدی هررنگی قواعدخاص خودشوداره دوبارک انجام بدی فول میشی تاحدی که عکس ببینی بگی چ رنگیه وچ ترکیبی داره

یعنی چی؟توضیح بده

یعنی آرایشگر معروفی بشی تو برند شدن مشاورین کسب و کار میتونن کمکت کنن یه کوچولو هم فروشندگی بلد باشی البته تعجب نداره همه باید یاد بگیریم چجوری کالا و خدمات بفروشیم. هر روز متد های جدید یاد بگیری تو دورانی که آرایشگاه زدی بازم کلاس بری. کارای شنیون و گریم تکراری انجام ندی. بعضی آرایشگرا اینطورین یه کم که جا می افتن و معروف میشن دیگه کلاس نمیرن با مشتری مث روزای اول برخورد نمیکنن و مغرور میشن

فدات دوسه ماه هرروز تمرین کنی دستت سفت میشه اره گلم دستگاهشم همه جامیتونی ببری کل وسایل اندازه یه سا ...

اهاخوبه پس تهرانم چ قیمت دسگاش؟حالامن خودم  بین هباطی ارایشکری موندم ینی۵۰/۵۰ولی اجیم دنبال کاشت ناخن ی دسگاه قیمت مناسب

2706