2726
عنوان

بچها بیاین رفتم سونو جنسیت سه‌قلو هام معلووووم شد😍😍😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 25654 بازدید | 1335 پست
همش ناشکری میکنم؟  هی میگم چرا این بچه ام دختر شده شاید اگر هم پسر میشد همینو می گفتم.  ا ...

وااااا عزیزم این حرفا رو ولش 

یهدونه پسر که دارین 

وقت و انرژیتون ارزش این فکرا رو نداره 

شاید یه نفر حرفی زده که باعث شده اینجوری بشین 

من خدا خدا میکردم سه تا دختر باشه 

یا حداقل دوتا دختر 

خدایی نکرده مریض نیستن سالم هستن خداروشکر گلم این حرفارو ولش

مامانبزرگ من همیشه به دایی هام بیشتر از خالم و مامانم اهمیت میداد حتی مامانم میگه بچگی ما وسیله آوردن و بردن اسباب بازی و لیوان آب داداشمون بودیم ولی آخرش چی شد ؟

همون دایی کل ارث رو خورد یه آبم روش و به مامانبزرگم گفته بود تو جایی تو خونه من نداری برو

ولی خالم و مامانم شده بودن همه کارش و در خدمت مامانشون بودن

خدایا خودت سه قلو هامو حفظ کن          

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وااااا عزیزم این حرفا رو ولش  یهدونه پسر که دارین  وقت و انرژیتون ارزش این فکرا رو نداره ...

خدا منو ببخشه. شاید باورت نشه گاهی گریه ام میگیره.

خودمم باورم نمیشه من که اصلا اهل این حرفها نبودم  البته حرف اطرافیان هم بی تاثیر نیست. ولی شوهرم هم میگه اگه یه پسر دیگه بیاریم که دوتا بشن دیگه خیلی خوب میشه. استرس گرفتم چطوری دوباره بارداری و زایمان و... تکرار بشه دیگه طاقت ندارم. تروخدا دعام کن.

خیلی ممنونم عزیزم بابت تبریکت😍 سلامت باشید❤ خواهش میکنم گلم اشکال نداره بپرس نه دارویی چیزی مصرف ...

الهی گلم بسلامتی بغلشون بگیری😘😘😘

بسم الله الرحمن الرحیم وَإِن یَکَادُ الَّذِینَ کَفَرُوا لَیُزْلِقُونَکَ بِأَبْصَارِهِمْ لَمَّا سَمِعُوا الذِّکْرَ وَیَقُولُونَ إِنَّهُ لَمَجْنُونٌ وَمَا هُوَ إِلَّا ذِکْرٌ لِّلْعَالَمِینَ/  مادری دارم لطیفتر از برگ گل🌹، مهربونتر از بارون🌧️، خوبتر از هرچه خوبی تو دنیاست.... 😇تویی که امضامو باز میکنی............. میشه برای سلامتی  هرچه سریعتر مادرم یه صلوات بفرستی؟ ❤️  هروقت فرستادی بگو تا منم برای رسیدن به حاجتت صلوات بفرستم💓/ دنیای من بچه هامن 👧👶 خدایا برام حفظشون کن 🙏🥰🤗
2728
خدا منو ببخشه. شاید باورت نشه گاهی گریه ام میگیره. خودمم باورم نمیشه من که اصلا اهل این حرفها نبودم ...

چشم من دعا میکنم ولی تا خودتون نخواین هیچ دعایی تاثیر نمیکنه

میسی خدا نی نی های تو رو هم حفظ کنه  اسماشون چی میذاری

والا تو هم ببین نظر بده ببینم 

تو خواب دیدم محمد عطا زهرا یا حسنا

همسرم میگه محمد مهدی محیا

فعلا نمیدونیم

والا تو هم ببین نظر بده ببینم  تو خواب دیدم محمد عطا زهرا یا حسنا همسرم میگه محمد مهدی محیا ...

😍😍😍ای جان عزیز دلم 

محمد خیلی قشنگه من اگه اسم همسرم نبود حتما به فکر میوفتادم واسه بچه 

😍😍😍ای جان عزیز دلم  محمد خیلی قشنگه من اگه اسم همسرم نبود حتما به فکر میوفتادم واسه بچه&nbs ...

بله خیلی قشنگه 

اسم داداش خودم هم محمدامین هست

اسم داییم محمد مهدی

اسم پسر عموم محمد رضا

😂😂

2706