2726
عنوان

گریل مایکروفر

739 بازدید | 27 پست

سلام خانوما لطفا اگ کسی بلده کمک کنه. من وقتی مایکروفر رو رو حالت گریل میزارم هرچی ک توش باشه میسوزونه. مثلا روی پنج دقیقه گریل میزارم هیچ تغییری نمیکنه بعد یه دقیقه اضافه میکنم تو اون یه دقیقه میسوزه. دفعه قبل هم کیکم از داخل سوخته بود و خشک شده بود

تاپیک نی نی یار حذف تاپیک       خدایا منو لاغر کن. وزن شروع 85تاریخ 1400/12/01 هدف 75

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مال من بویی بدی میده که هیچ نه میسوزونه نه طلایی هیچی فقط بویبدمیذه

کاش اونموقع توستر میخریدم😢یبارم پیتزا گزاشتم مث استخون خشک شد

تاپیک نی نی یار حذف تاپیک       خدایا منو لاغر کن. وزن شروع 85تاریخ 1400/12/01 هدف 75
2728
کاش اونموقع توستر میخریدم😢یبارم پیتزا گزاشتم مث استخون خشک شد

کیک اینا میزارم ولی دیگه رو گریل نمیزارم خوب درمیاد ولی دیگه طلایی نیست شما چطوری پیتزا و میزارید تو چه توانی؟ 

من پیتزا رو توان 50 میزارم 

کیک اینا میزارم ولی دیگه رو گریل نمیزارم خوب درمیاد ولی دیگه طلایی نیست شما چطوری پیتزا و میزارید تو ...

مایکروفر من دسینی هست. کیک رو تو چی میزاری؟ قالب؟ با چه قدرتی؟ پیتزا با ۶0.گزاشتم

ماکرویومن فلر  مال خواهرم خیلی خوبه داخلش کیک پیتزا لازانیا گذاشتم خوب دراومده

لازانیا خاستم بپزم ترسیدم خراب کنه

کیک تو مرغ خوری ریختم خوب شد ولی هرچند مثل فر نمیشه 

مرسی حالا پیتزا و امتحان میکنم رو 50 میزارم ایشالا ک خشک نشه

ببین اینه

گزینه ی کامبینیشن هم برای پیتزا خوبه هم میپزه هم برشته میکنه..کامبی ۴ مخصوص پیتزاست..الان امتحان کن ببین تا ۴ میاره برات یا نه

خدایاااااا خودت کمک کن به چیزی که تو دلمه برسم خداجون❤
2706