2410
2553
عنوان

کار در منزل در هنگام قرنطینه

161 بازدید | 5 پست

من خانه دار هستم خیلی دنبال کار گشتم متاسفانه کاری نتونستم پیدا کنم پس دنبال کاری گشتم که بتونم در منزل انجام بدم و از دوستام شنیدم طراحی سایت کاری هست که بتونم ازش درامدی حاصل کنم . چند وقتی دنبال سایتی می گشتم که بتونم طراحی سایت را بصورت آنلاین یادبگیرم یکی از دوستام ( همیشه دعاگوش هستم) سایت تحلیل داده را بهم معرفی کرد.بهم گفت این سایت ( سایت تحلیل داده) خیلی کامله هم فیلم آموزشی برای فراگیری طراحی سایت داره هم کتاب و مقاله های فارسی .پس به پیشنهاد دوستم  یکی از دوره های آنلاین طراحی سایت تحلیل داده شرکت کردم و واقعا ازش راضی هستم و تونستم یه کاری در منزل برای خودم راه بندازم .اینو خواستم بگم برای کارآفرینی برای خودتون در همین زمانی که در اجبارا در خانه بخاطر کرونا بمانید دیر نیست

خیلی ریز تبلیغات کردی افرین

همچین ریزم نبود😂😂😂

دوستای گلم به جای راجب بنویسید 👈👈راجع به . به جای مضخرف👈👈مزخرف .  به جای توجیح👈👈توجیه. به جای فوش👈👈فحش. به جای تایپیک👈👈تا   پیک topic

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم باور کنید من تو دوره های آموزشگاه شرکت کردم , طراحی سایت یادگرفتم هنوز یادمه همسرم می گفت چرا الکی پولتو هدر دادی , من به حرفش گوش ندادم و تو دیوار تبلیغ طراحی سایت کردم اولش فکر نمی کردم کسی بخواد براش سایت طراحی کنم وقتی اولین کار را گرفتم و طراحی کردم و پولشو گرفتم همسرم اومد گفت چرا زودتر یادنگرفتی   

2720

سلام دوست عزیز..

ممنون از مطلبی که گذاشتید و تجربه خودتون رو با ما به اشتراک گذاشتید..

میشه آدرس سایت تحلیل داده رو برای من بزارید؟ و اینکه واااقعا در پایان دوره تونستید یک سایت در حد خوب رو بسازید و به مرحله پابلیش برسونید؟

سلام دوست عزیز.. ممنون از مطلبی که گذاشتید و تجربه خودتون رو با ما به اشتراک گذاشتید.. میشه آدرس س ...

سلام عزيزم آره الان دارم براي مشتري سايت طراحي مي كنم   آدرس سايت تحليل داده را ميزارم همينطور كه براي من مفيد بود براي شما هم مفيد باشه: آموزشگاه تحليل داده