2733
2734
عنوان

شروع درد زایمان

1355 بازدید | 30 پست

سلام. من یه سوال داشتم من الان 39 هفته هستم ولی هیچ نوع دردی ندارم بخدا خسته شدم ناشکر نیستم ولی خسته شدم شب تا صبح از درد نمیدونم چیکار کنم دردام شروع بشه. یکمم میترسم استفاده از زعفرون و اینا... دکترمم میگه تا دردت گرفت بیا شاید تا 42 دردم نگیره تکلیف چیه.... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

سعی کن تو خونه راه بری من از آشپزخونه تا دسش. یی ی مسیر مثلا 20 متری رو چند بار میرفتم و برمیگشتم... نزدیکی هم کمک میکنه به باز شدن دهانه رحم... معاینه شدی؟ 

تربیت نااهل را چون گردکان بر گنبد است...
2738

خدایی ماه آخر اصلا زمان نمیگذره😕😕😟😟

عزیزم‌یک سری کارها هست که روند زایمان و جلوتر میندازه.

تو خونه به صورت چهار دست و پا برو و جارو نپتون بکشن.یا اگه میتونی هر روز یکم از پله بالا و پایین برو.

پیاده روی هم خوبه ولی خوب الان نمیشه با این اوضاع.امیدوارم زایمان خوب و راحتی داشته باشی

برای سلامتی امام‌زمان(عج)یک صلوات بفرست
منتطربمون.استراحت کن.پیاده روی کن.حمام برو.ساک بیمارستان رو جمع کن.شناسنامه هاتونم ببر.

پیاده روی چون بی نهایت درد لگن و کشاله ران دارم بیشتر از 10 دقیقه نمیتونم نم. پله هم فقط در حد 5 دقیقه

رابطه جنسی اصلا شوهرم راضی نیست خیلی میترسه

2706