2737
2734

خدا بندگانشو دوست داره در هر شرایطی نباید به دیده تحقیر بهشون نگاه کرد و واکنش نشون داد.خواستگار رو می شه رد کرد و شلوغش نکرد.

با همه چیز درآمیز، و با هیچ چیز آمیخته مشو! که در انزوا پاک ماندن، نه دشوار است، و نه با ارزش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
والا مجردم و شده😂 بعضیا کلا تو توهمن من مجردم شاغل وتحصیلکرده خانواده خوب بعد یه پسرمعتاد و قاچا ...

ناراحت نشدی

آنان که فراموش کنند ، محکوم به تکرارند. :)
درسته اما بعضیاحدود خودشون رونمیدونن

عیبی نداره ،خیلیا ممکنه اشتباه کنن مثل همه ما 

با همه چیز درآمیز، و با هیچ چیز آمیخته مشو! که در انزوا پاک ماندن، نه دشوار است، و نه با ارزش

وای یه مورد بود هنوزم یادم میاد خندم میگیره دوست بابام یه پسر داشت بعد هم سن خودم بود مجردم بود اینا تو شهر زندگی میکردن نگو مال یه روستا بودن اونجا خونه داشتن ولی نزدیک شهر بود سه ساعت راه بود خلاصه چند بار دعوت کردن بیاین باغ ما تو روستا من گفتم خودتون برید من نمیام دیگه من و به زور بردن واسه ناهار دعوت بودیم با خواهرم و شوهرش و اینا رفتیم وای یه دفعه دیدم یه نفر با موتور گازی دهاتی داغون داره از دور میاد پیشواز😂😂 

خدا بندگانشو دوست داره در هر شرایطی نباید به دیده تحقیر بهشون نگاه کرد و واکنش نشون داد.خواستگار رو ...

چقد حرفت قشنگ بوداااا

لا حول و لاقوه(ت) ال بالله.خداجونم‌قول میدم اروم باشم و همه چیو به تو سپردم خودت واسمون حلش کن و بهناممو خوب خوب کن و بهم برش گردون.مرسی.بوس بوس💋❤❤❤💋😍.
2738
عیبی نداره ،خیلیا ممکنه اشتباه کنن مثل همه ما 

نه عزیزم خیلیامنفعت طلبن.من میدونم که شما منظورتون کدوم اشخاصه بله اونا فرق دارن ولی خب حداقل یه سنخیتی باید بین طرفین باشه دیگه.من فامیلم داشتم بدردهم نمیخوردیم اما هیچوقت ناراحت نشدم ولی یه عده منفعت طلبی رو ازحدگذروندن

این بازخوبه من شرایط بدترین خاستگارمو گفتم بخون بالا

باز خوبه فهمیدین من خواهرم تحصیل کرده بود یکی اومد خواستگاری تیپ با شخصیت و گفت شرکت داره هر روزم با یه ماشین میومدن خلاصه تحقیق کردن و ازدواج انجام شد بعد ازدواج فهمیدیم ماشین ها کرایه ای بودن خانوادشم دروغ گفته بودن همه بیکارم هست شرکتم نداره بیسواده بعد چند سال فهمیدیم معتاده سابقه داره یه لات بی سر و پا خواهرم و بدبخت کرد

باز خوبه فهمیدین من خواهرم تحصیل کرده بود یکی اومد خواستگاری تیپ با شخصیت و گفت شرکت داره هر روزم با ...

دورا دورمیشناختیم.جالب اینجاس یبار خواهرپسره گفت فلانی میخاسته بیادخاستگاریت من نزاشتم گفتم نمیدن بعد پررو برا داداش بی سروپای  خودش اومد

شما خوب تحقیق کرده بودین؟