2737
2734

(این قضیه برا چند ماه پیشه ولی چند روز پیش فهمیدم) 

من قدم 170 هستش. وزنم 74 بود بعد از زایمان لاغر کردم شدم 67 کیلو(با ورزش و حذف شیرینیجات) رژیم سخت نگرفتم چون شیر میدم. 

فک و فامیل شوهرم چند ماه پیش منو تو یه دورهمی زنونه دیدن چند نفر گفتن چقد لاغر شدی زن عمو شوهرمم گفت وای چقد لاغر شدی چرا انقد لاغر شدی. منم با خنده و ذوق گفتم چقد خوب خب خودم خواستم تو خونه ورزش میکنم همین.به همه همین جوابو دادم

چند روز پیشا با خواهر شوهرم تلفنی حرف میزدم گفت زن عمو و چنتا از فامیلا گفتن گندم چیزی شده که انقد لاغر شده از رنگ و رو افتاده؟! تو زندگیش خوش نیست؟؟ مریض شده؟؟ خواهر شوهرمم گفته گندم باشگاه میره ورزش میکنه که هیکلش رو فرم باشه چیزیس نیست. 

مادر شوهرمم به شوهرم گفته گندم رو ببر چکاپ کامل ببین ویتامینی چیزی کم نداشته باشه اخه خیلی لاغر شده زرد شده. شوهرمم گفت اتفاقا یه ماه نیست ازمایش داده سالمه. 

منم این حرفای پشت سرمو تازه فهمیدم. زنگ زدم با خنده و احترام گفتم مرسی که نگرانمین ولی من خودم لاغر کردم با ورزش به زن عمو هم بگین اگه چاقی افتخاره پس همش مال خودت

گکمتاسفم واسه اینجور ادما که تا یکی لاغر میشه بهش انگ مریضی و ناخوشی میچسبونن. 

منم میخوام 63 کیلو بشم کسی چیزی بگه جوابشو قشنگ میدم که دیگه دخالت نکنه. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

وا... چه حساسی اسی... چیزی نگفتن

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
2738

منم قبل ازدواج خوب لاغر کردم بعد ازدواج یکم ول دادم خودمو شنیدم ی بنده خدایی گفته بود این از غم شوهر لاغر شده😂حالا کله فامیل میدونستن باشگاه میرم و رژیم دارم

بعصیا از حسادتشونه عزیزم بذار هرچی میخوان بگن 

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           

ول کن بابا به نظرم هرچند نادرست دوست دارند که نگرانت شدن ببین چقدر عزیزی براشون که همه نگرانت شدن  به دل نگیری خانومای قدیمی لاغری رو مساوی با مریض میدونن کلا با چاقی حال میکنن

یه مادر که میخواد مستقل  باشه...پیج تاج  عروس و اکسسوری زیبامون   taj_aroos.art 👑
بهتر ک بعد زایمان رژیم گرفتی لاغر کنی نمیکردی دیگ شکمت اب نمیشد

منم لاغر شدم ولی شکمم میراث همون مونده ۷ماهه زایمان کردم

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉

انقد سر لاغری بمن تیکه انداختن ک حتی فکرشم نمیکنی تو مهمونی عروسی اینور اونور پشت سرم جلو روم ولی یا جواب نمیدم سگ محل میکنم یا میسوزونم طرفو باز از رو نمیرن

when life leaves us blind...L♡VE keeps us kind... تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more.. ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
2706