2733
2734

چقدر زمان برد تا مستمری تون وصل شد؟ بابای من الان یک ساله بازنشسته شده هنوز مستمری اش وصل نشده 

تو همون ماه باید وصل بشه 

حتما یه مشکلی تو پروندش بوده بایستی میرفت اداره بررسیش میکرد

الهم صلی علی محمد وآل محمد🤲 خواهش میکنم هرکی امضامو خوند واسه سلامتی داداشم یه صلوات بفرسته🙏🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تو همون ماه باید وصل بشه  حتما یه مشکلی تو پروندش بوده بایستی میرفت اداره بررسیش میکرد

هرهفته از این اداره به اون اداره میرن میگن بوجه نداریم و پرونده ات تکمیل نشده و ازین حرفا 

2728
2738

باید پیگیری کنی وگرنه اینا دلشون نسوخته

مامانم تنها میرفت بابامو نمیبرد ، میگفت شوهرم مریضه تو خونه افتاده ، نمیخایین حقوق ما رو بدین 

زن تنها بره بهتره

تا خدا بنده نوازست، ب خلقش چ نیاز🤷‍♀️میکشم نازیکی تا ب همه ناز کنم🧚‍♀️
باید پیگیری کنی وگرنه اینا دلشون نسوخته مامانم تنها میرفت بابامو نمیبرد ، میگفت شوهرم مریضه تو خونه ...

مامانم رفته چند بار دادو بیدادم کرده پوستشون کلفت شده دیگه. 

مامانم رفته چند بار دادو بیدادم کرده پوستشون کلفت شده دیگه. 

تو یکی دو هفته هر روز تنها مامانت بره 

کلافشون کنه زودتر کار راه میندازن

تا خدا بنده نوازست، ب خلقش چ نیاز🤷‍♀️میکشم نازیکی تا ب همه ناز کنم🧚‍♀️

ببخشید حقوقشون چقدره؟ 

تو کدوم قسمت مشغول بکار بودن؟ 

خدا جونم😍خودت مراقب زندگیمون باش😊✌︎یه نینی خوشملم بهم بده مرسییییییی🤰🤱🧿99.9.9منـتـظـرتـم🤲99.8.29🕣فهمیدم باردارم😍خدایا شکرت که بهم یه نینیه خوشمل دادی ازت ممنونم'99.11.30 فهمیدم نینیم پسمله🤰1400.4.11 ساعت 9.30 شب با اومدنت زندگیمونو زیباتر کردی👶اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 📿
2706