2737
2734
عنوان

دوستان عینکی چند لحظه تشریف میارید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 435 بازدید | 59 پست
چشناتو افتادگی پیدا نکرده.

ن 

من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞21آذر99 بی بی چکم مثبت شد خدایا هزاران بارشکرت😍😍پسرم مبتلا ب هیپوسپادیاسه سوالی داشتین خوشحال میشم بتونم کمکتون کنم اگر اطلاعاتی هم در این زمینه دارین ممنون میشم بهم بگین❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من قرمز میشه خیلی چشام جوری که احساس میکنم رگاش داره پاره میشه ولی سایز چشمم عوض نمیشه

یعنی سفیدی چشمتون پر از رگ های خونی میشه ، درسته؟ بعد که عینک میزنید درست میشه یا نه؟

۱۷۶ جان                                                                           ۱۷۶ آرزو                                                                           ۱۷۶ استعداد پرپر شده
2728

منم نمیزنم فقط بیرون رفتنی لنز میزارم ربطی به اندازه چشم نداره فقط چون فشار به چشم میاد باعث سردرد میشه من یکی از فامیل هامون نزدیک ۱۰ سال عینک شب و روز رو چشمش بود شمار چشمش هم باز بالا میرفت که اخر لیزیک کرد

بجای اینکه کفشتو با لباست ست کنی حرفتو با عملت ست کن☺
مال منم ضعیفه 3ساله میزنم ی سال تو نامزدی نزدم چشمام لاپ کور شد الان میزنم فقط شبا درمیارم بعضی وقتا ...

چرا عمل نمیکنی؟

من میخوام تا موقع ازدواجم عمل کنم عینک بهم نمیاد

هرچند میترسم 

کاربری متعلق به دو نفر می باشد و واگذار شده
شماره چشمات چنده؟

نمیدونم اخرین بار 3سال پیش رفتم دکتر

فقط یک سالش زدم عینکمو با اینکه 10سال بیشتره عینکیم

بعد چشنام همیشه قرمزه ولی کم

ارایش میکنم خیلی رگاش قرمزتر نیشه

2738
اسی یعنی چی من عینکیم دوسه ساله نزدم چشم راستم پلک بالا افتاده  یعنی بخاطر عینکه؟؟

ممکنه گلم ، اگر میتونید حتما برید پیش چشم پزشک.

۱۷۶ جان                                                                           ۱۷۶ آرزو                                                                           ۱۷۶ استعداد پرپر شده
من چشمام 25صدم بود عینک نزدم الان شده3 دیگه لنز میزارم

فقط بیرون لنز میذاری یا تو خونه هم میذاری؟

میگن لنز هم به چشم فشار میاره و سطحشو خراش میده باعث خشکی چشم میشه

کاربری متعلق به دو نفر می باشد و واگذار شده
فقط بیرون لنز میذاری یا تو خونه هم میذاری؟ میگن لنز هم به چشم فشار میاره و سطحشو خراش میده باعث خشک ...

صب ک بیدار میشم میزارم تا وقتی ک بخوابم، عینک اصلا دوست ندارم بدون لنز هم هیچی نمیبینم تو خونه اصلا نمیتونه تمیزکاری وآشپزی کنم سختمه

من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞21آذر99 بی بی چکم مثبت شد خدایا هزاران بارشکرت😍😍پسرم مبتلا ب هیپوسپادیاسه سوالی داشتین خوشحال میشم بتونم کمکتون کنم اگر اطلاعاتی هم در این زمینه دارین ممنون میشم بهم بگین❤️
اره من دقیقا همینجوری شدم چشم چپم ضعیف شده بود و نمیدونستم،کوچیکتر از چشم راستم شده بود،اما مدام عین ...

یعنی دو سه سال طول کشید تا چشم‌هاتون هم اندازه شد؟

2706