2726

اگه مدام عینک نزنید یا عینکی که میزنید نمره اش مناسب چشمتون نباشه ، توی چشم ضعیفتون احساس فشار میکنید؟ یا مثلا عضلات اطراف چشمتون جمع میشه و پلکِ بالا  افتاده میشه  و انگار که اون چشمی که خیلی ضعیفه کوچیکتر میشه؟

۱۷۶ جان                                                                           ۱۷۶ آرزو                                                                           ۱۷۶ استعداد پرپر شده
اره من دیدم لازم بوده ولی عینک نزدن و چشمشون ک ضعیف تره کوچیک شده

جدی؟ بعد که عینک زدن درست شد؟

۱۷۶ جان                                                                           ۱۷۶ آرزو                                                                           ۱۷۶ استعداد پرپر شده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
والا یکی از اشناهاست ک هنوزم عینک نمیزنه

سپاس گلم

من فقط موقع خواب عینکمو درمیارم،10 ساله میزنم،چشام آنچنان تغییر نکرده و گود نشده،بخوامم نمیتونم نزنم چون کور میشم😃

برود هر که دلش خواست شکایت بکند،شهر باید به تپل بودنم عادت بکند😻لطفا کتاب خوب بهم معرفی کنید😻

مال منم ضعیفه 3ساله میزنم ی سال تو نامزدی نزدم چشمام لاپ کور شد الان میزنم فقط شبا درمیارم بعضی وقتاهم درنمیارم تو خواب. خوابامو تار نبینم😎😎😎😎😂😂😂😂😂😂😂

حلالت نمیکنم💛💛💛وعده ما باشه روزی که خدا بت میگه ای بنده گنهکار حق‌الناس ب گردنته💔💔💔💔💔دل شکسته 💔برو حقشو ادا کن😔😔😔😔😔😔اون روز نیا پیشم بگو اون منو نمیبخشه خدا تقاصشو میده💔💔💔💔💔❤️❤️❤️❤️❤️💛💛💛💛💛سکوت کردم غرورم نشکنه 💛غرورم نشکست❤️اما دلم نابود شد😞😔

من چشمام 25صدم بود عینک نزدم الان شده3 دیگه لنز میزارم

من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞21آذر99 بی بی چکم مثبت شد خدایا هزاران بارشکرت😍😍پسرم مبتلا ب هیپوسپادیاسه سوالی داشتین خوشحال میشم بتونم کمکتون کنم اگر اطلاعاتی هم در این زمینه دارین ممنون میشم بهم بگین❤️
اره دقیقا همینطور

واقعا؟ بعد که عینک میزنید درست میشه؟

من قرمز میشه خیلی چشام جوری که احساس میکنم رگاش داره پاره میشه ولی سایز چشمم عوض نمیشه

شماره چشمات چنده؟

مال منم دقیقا اینجوری میشه ولی عینک فقط تو خونه میزنم بهم نمیاد 

میترسم چشام بلایی سرشون بیاد شمارش پنج و نیمه

کاربری متعلق به دو نفر می باشد و واگذار شده
2706