2737
2734
عنوان

خانومای پلیس شوهراشون با شغلشون کنار میان؟

| مشاهده متن کامل بحث + 492 بازدید | 28 پست
نه عزیز من پلیس نیستم ولی اینارو برا یه اشنامیخوام

🙁🥴فک کردم پولیسی

خدایا تو فقط نظر کنی به من کافیه 🌈❤️. یه دختر دارم شاه نداره 🩷🩷💖 👧🏻.   سپاس یزدان دختر ایرانیم ،از نژاد تیره ساسانی ام ، به کوروش به آرش به جمشید قسم ، به نقش و نگار تخت جمشید قسم ، یگانه پرستم ، اهورایی ام ، ز بد گوره های جهان عاری ام ،به کردار و پندار نیکومندم ، شاه ایران دختر کوروش منم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حتی اگه خانومشو بفرستن منطقه محروم؟

واسه کار خودش مشکلی پیش نمیاد؟

معمولا خانومای متاهل تو مشاغل دیگه براساس محل کار همسرشون تقسیم میشن و اجباریواسه منطقه محروم نیس ،

2731

همسایه مامانم اینا هست خانومه سالها  قبل تو کمیته کار میکرد ،الانم نیرو انتظامی ،کلااا مررردی شده واسه خودش ،اصلا جذاب نیست .شوهرش هم کارمند اداره اس ،هییییچ ربطی به هم ندارن خانومه خشن ،آقاهه متشخص و جنتلمن😄

........دین من انسانیت است.........

من شوهرم نظامیه چهارساله ازدواج کردیم مغز منو داغون کرد بیا بیا بیا😂

موقع انتخاب رشته دیوونم کرد آخرشم قبول نکردم کاری که دوست داشتمو انتخاب کردم

هیچوقت از گذشته یه آدم علیه ش استفاده نکن،چون ممکنه خدا گذشته اون آدم رو تبدیل به آینده تو بکنه...
2738
من میخواستم فاطی کماندو شم شوهرم نذاشت نامرد

ببین اخه میدونی چیه وقتی اسمِ خانومای پلیس میاد انگارهمه یادگشت ارشادمیوفتن که توبعضی از جاهای تهران هس درحالیکه من منظورم اینانیستن من منظورم اون دسته هستن که توی کلانتریا به عنوان افسرپلیس مشغول به کارن

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم

من از نزدیک اشنایی دارم ب واسطه دوستام

پلیسا انقد میریزن تو خونه ها و پارتیها و خونه خالیه و خونه های فساد دخترای برهنه رو میگیرن میبرن😄

حتی یکیشون میگف موقعی ک رفتم سمت دختره ک کاملا برهنه بود بگیرمش دختره خودش و چسبوند بهم گفت هرچی بخوای...

میگف بزور از خودم جداش کردم

یا اینکه اگ پلیس راهنمایی باشه دخترا خیلی براشون عشوه میان

خیلی میان سراغشون وایمیستن باهاشون کل کل میکنن

بله میدونم،ما یه فامیا داریم دانشکده افسری بوده ولی خب شوهرشم پلیسه

خانومه روحیش چه جوریه؟

شوهرش با شغلش مشکل نداره؟

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم