2726
عنوان

میز وسط مربع بخرم یا مستطیل؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2491 بازدید | 23 پست
مربع بهتره ما مستطیل داریم خوب نیست

از چه نظر خوب نیس؟

حس خیلی خوبیه که تا می خوام یه کار بد انجام بدم یادم میفته که خدا داره منو می بینه، واسه همین تا الان چندتایی از اخلاقای خیلی بدمو کنار گذاشتم، این یعنی خدا تنهام نذاشته🥺🤲🤍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فکر کنم نود در نود باشه

من یکی انتخاب کردم هشتاد در هشتاده میترسم کوچیک باشه!

حس خیلی خوبیه که تا می خوام یه کار بد انجام بدم یادم میفته که خدا داره منو می بینه، واسه همین تا الان چندتایی از اخلاقای خیلی بدمو کنار گذاشتم، این یعنی خدا تنهام نذاشته🥺🤲🤍
2728
از چه نظر خوب نیس؟

سر میز به غذا دسترسی نداری درست

قسمت طولش فقط جای۱صندلی میشه

ولی مربع دوتا جا میشه

درست حسابی نمیتونی جاگذاریش کنی تو اتاق یا پذیرایی

مثلا اگه ۱سمتش بطرف دیوار بره دیگه غیر قابل استفادست ولی مریع اگه مثلا سمت راستش روبه دیوار بود میتونی سمت چپش دوتا صندلی کنار هم بذاری و جبرانش کنی

یادته میگفتی دوستداری زودتر از من از دنیا بری چون تحمل نبود منو نداری؟چرا خدا صدای تورو شنید ولی صدای منو نه🖤 عهد بستم باخودم  تااخرین نفسم بهبعشت پایبند بمونم،قول میدم سریع بیام پیشت عشقم😞.
سر میز به غذا دسترسی نداری درست قسمت طولش فقط جای۱صندلی میشه ولی مربع دوتا جا میشه درست حسابی نمی ...

میز وسط مبل منظورمه عزیزم نه ناهار خوری

بستگی به متراز پدیرایی و مدل مبلات داره فکر نکنم کوچیک باشه متر ندارم وگرنه دقیقشو بهت مزگفتم

مبلام هفت نفره جمع و جوره یه حالتی هست که هم مربع بهشون میخوره هم مستطیل منتها من میخوام بدونم کدوم کاربردیتره چون مستاجرمو هرخونه ای یه مدل مبلا چیده میشن قبلا گرد داشتم خوب بود جمع و جوره هم ولی کوچیکه پایشم شکسته

مبلام هفت نفره جمع و جوره یه حالتی هست که هم مربع بهشون میخوره هم مستطیل منتها من میخوام بدونم کدوم ...

رنظرم خیلی تفاوت نداره ودی مستطیل کگتر جا میگیره ولی مربع شیکتره بنظرم قبلا مستطیل بوده الان یه تنوع بده مربع بگیر بازم نظر خودت مهمتره

میز وسط مبل منظورمه عزیزم نه ناهار خوری

آها

برای اون مستطیل بگیر بهتره

هم طرف کاناپه رو میگیره و هم طرف صندلی تکی ها رو

یادته میگفتی دوستداری زودتر از من از دنیا بری چون تحمل نبود منو نداری؟چرا خدا صدای تورو شنید ولی صدای منو نه🖤 عهد بستم باخودم  تااخرین نفسم بهبعشت پایبند بمونم،قول میدم سریع بیام پیشت عشقم😞.